Alior Bank: Płatności mobilne w Biedronce
Poniedziałek 21 październik 2013

Alior Bank: Płatności mobilne w Biedronce

Posiadacze kont osobistych Alior Bank od dnia 21 października 2013 roku otrzymują możliwość korzystania z płatności mobilnych w sklepach Biedronka.

Płatności realizowane są za pośrednictwem specjalnej aplikacji - iKasa.

Dodatkową korzyść, czyli 5% rabatu przy zakupach spożywczych uzyskają ci klienci którzy posiadają Konto Rozsądne.

Aby mieć możliwość korzystania z płatności mobilnych w sklepach sieci Biedronka należy zarejestrować się na stronie internetowej biedronka.aliorbank.pl i zainstalować aplikację iKasa na swój telefon. Wartość jednorazowych zakupów nie może przekroczyć 250 zł, dzienny limit wynosi 500 zł, a miesięczny 2500 zł.

Aplikację iKasa można zainstalować na telefony z systemem operacyjnym Android, Samsung Bada oraz większość modeli z systemem Symbian. Aplikacja na pozostałe systemy jest w fazie przygotowań.

Forum - Opinie

Wtorek 29 październik 2013 20:22 Tadeusz | Radomsko

Widziałem dzisiaj przy kasach w Biedronce jak reklamują iKasę, ale nie widziałem, żeby ktoś płacił właśnie w taki sposób za zakupy w Biedronce. Wątpię, że to u nas się szybko przyjmie, może za kilka lat jak będzie to bardziej rozpowszechnione.

Poniedziałek 28 październik 2013 21:26 Gość

Aplikacja na telefon, ustalane limity, więc nie bardzo mi się to podoba, chyba lepiej gdzie indziej robić zakupy w innych marketach, tam chociaż można płacić kartą debetową.

Niedziela 27 październik 2013 20:47 Antek | Jelenia Góra

Też mam nadzieję, że wreszcie w Biedronce można będzie zapłacić kartą płatniczą, bo jak mam możliwość płacenia kartą płatniczą to wybieram właśnie sklep z terminalem płatniczym. Ale nie ma co narzekać, bo Biedronka taką możliwością płacenia zrobiła krok do przodu.

Piątek 25 październik 2013 20:09 Piotr | Wrocław

Ale jak spadnie opłata za transakcje kartami to być może Biedronka zdecyduje się na terminale, bo mają wiele do stracenia jeżeli tego nie zrobią, bo zyskać nie zyskają jeżeli nadal będą prowadzić taką oporną politykę związaną z płatnościami kartami płatniczymi.

Piątek 25 październik 2013 6:48 Marian | Koszalin

Rabaty na zakupy w Biedronce są do kończ roku, oczywiście są ograniczenia kwotowe, ale to żadna nowość, zawsze starczy na kilka produktów spożywczych, ale czy korzystanie z takiej formy płatności stanie się powszechne i popularne? Wątpię w to, chyba nadal dominuje karta płatnicza, ale niestety Biedronka jest oporna w tej kwestii.

Wtorek 22 październik 2013 21:06 Gość

Może to pewna rewolucja, tym bardziej jak można zapłacić w Biedronce za zakupy właśnie telefonem. Jednak ja czekam na możliwość płacenia za zakupy w Biedronce kartą płatniczą i to będzie właściwa droga.

Wtorek 22 październik 2013 13:55 Gość

a ten rabat za zakupy to do kiedy? też jak w getin banku tylko do końca roku czy na stałe?

Dodaj komentarz

  1. Zaloguj się, a nie będziesz musiał/a za każdym razem, gdy chcesz coś dodać przepisywać kodu z obrazka. Jeżeli nie masz jeszcze konta w NajKonto zarejestruj się.
  2. Przeładuj

Najnowsze porady

Konto dla studenta

Ja też poszukuję od jakiegoś czasu darmowego konta, ponieważ w obecnym mam wysoką opłatę za...

Najnowsze opinie klientów