Darmowe konto osobiste

- wynik wyszukiwania

Alior Sync psuje ofertę :(

Witam! Kilka miesięcy temu zachęcony reklamą Alior Sync założyłem u nich konto osobiste. Wiadomo - darmowe prowadzenie, darmowa karta, darmowe bankomaty... Do tego dawali 5% cashback od wydatków kartą w sieci. Bardzo (...) tym, że wczoraj dostałem od nich e-mail, że zmieniają ofertę i teraz aby dostać zwrot trzeba przelewać na to konto wynagrodzenie czy stypendium. Prowadzę własną DG (wolny zawód), więc nie ma opcji, że będę tam dostaw (...)

Jakie są sposoby na uniknięcie opłat za konto osobiste?

chyba nie jest zbyt duża opłata. Trzeba po prostu zrobić rachunek zysków i strat. Bo oplaty miesiecznej za konto osobiste nie obejdziesz. (...) Jeżeli za 21 złotych mam bardzo dużo możliwości, darmowe wypłaty z bankomatu, darmowe przelewy, a dokonuję sporo takich przelewów i wypłat z bankomatu, to (...)

Czy darmowe konto w ogóle istnieje

Czy darmowe konto w ogóle istnieje? Reklamy zachwalają jakie to banki dają wspaniałe oferty i ile można zarobić na tym, a tu mam wrażenie że tak czy inaczej trzeba płacić jak nie za samo konto to za usługi z nim związane (...) . Ale może ja się mylę. Czy znacie jakieś konta osobiste za które naprawdę nie trzeba płacić? (...)

Inteligo to przeżytek?

Od dobrych paru lat mam konto osobiste + firmowe w Inteligo. Co prawda mam bezpłatną kartę debetową i kredytową w jednym (dużo płacę plastikiem, więc wyrabiam niezbędne limity), ale konto dla jednoosobowej firmy to już (...) mam darmowe wypłaty z bankomatów jedynie PKO BP. Z tego co patrzyłem, to przy moich dochodach mógłbym mieć darmowe konto w PKO BP z darmową kartą, wypłatami na całym świecie i oczywiście z obsługą w oddziale. Może wa (...)

Alior Bank - Konto Osobiste - Opinie

Konto Osobiste w Alior Banku jest darmowe? A karta debetowa i opłata za tą kartę debetową w wysokości 5 złotych to nie jest opłata? Jest to opłata dosyć wysoka, bo wychodzi 60 złotych rocznie, oczywiście, że jak spełni s (...) ię warunek wpływu na konto osobiste miesięcznie ponad 2 tysiące złotych. Czyli wychodzi drogo, nie dziwne, więc są opinie o Koncie Osobistym w Alior Bank niezbyt pozytywne. (...)

Konto osobiste ze zniżką na wakacje w ING

Przez wielu uważane za najlepsze konto osobiste Konto z Lwem Direct w ING proponuje nam obecnie dodatkowy prezent w postaci vouchera na rodzinne wakacje, a że wakacje za pasem zainteresowanych ofertą może być wielu. Co z (...)

Gdzie konto dla firm za darmo?

Szukam darmowe konta firmoego, ale żeby ono było w rzeczywistości darmowe bez spełniania szeregu warunków. I żeby te konto firmowe był naprawdę darmowe po za okresem również promocyjnym. Czy znacie takie banki, które ofe (...)

Konto Standard - Eurobank - Opinie

Konto Standard Eurobanku – darmowe konto bez konieczności spełniania dodatkowych warunków. Konto standard oferowane przez Eurobank, jak mówią opinie niezależnych osób, jest produktem, który jest najbardziej podstawowy (...) m kontem osobistym. Założenie konta standard jest darmowe. Dodatkowych kosztów nie ponosi się również za prowadzenie konta standard. Aby konto standard, a dokładniej jego prowadzenie było darmowe nie trzeba spełniać żadn (...)

Bank Pocztowy vs PKO BP. Kto zabierze więcej?

Panuje powszechna opinia, że obydwa z wymienionych banków są bankami pobierającymi spore opłaty za prowadzenie kont osobistych. Zakładają je głównie ludzie starsi, bo kojarzą się ze stabilizacja i bezpieczeństwem.

Warto polecić konto Godne Polecenia BZ WBK?

Banki premiują swoich klientów za polecenie następnych. Najpopularniejszym z takich kont jest konto Godne Polecenia BZ WBK. Sprawdźmy czy to konto na prawdę warto polecić i zyskać coś dla siebie. (...)

Własna firma a konto osobiste

Dotacje na otwieranie własnej działalności sprawiają, że coraz więcej Polaków decyduje się otwierać własne firmy. Dla osoby zakładającej swoją pierwszą działalność wiele jest niewiadomych.

Gdzie założyć konto studenckie?

Jeżeli interesuje Cię zwykłe konto osobiste bez opłat, to z czystym sumieniem mogę polecić Alior Sync. Konto całkowicie darmowe, a posiadając kartę nie musisz wykonywać nią nawet żadnych transakcji, a i tak Ci nic nie po (...)

Konto w SKOKu? Czemu nie...

KASA Stefczyka to najpopularniejszy w Polsce SKOK. Jako że jest to Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa spodziewamy się, że w swej ofercie będzie miała wyłącznie kredyty i lokaty.

mBank - eKonto - Opinie

darmowe konto internetowe w mbanku będzie teraz mniej darmowe mbank poinformował właśnie że wprowadza opłatę za kartę do konta - 7 zł miesięcznie, aby w dalszym ciągu mieć kartę za darmo należy w miesiącu wykonać za jej (...)

Jak rozpoznać dobre konto?

Chodzi ci o konto osobiste, ale też żeby było do tego konta osobistego przypisane konto oszczędnościowe? Często taką opcję proponują banki, a najlepsze konto osobiste to takie, które pozbawione jest opłat albo są bardzo (...) małe opłaty za prowadzenie, a oszczędnościowe konto to brak opłat za przelew na konto osobiste oraz dobrze oprocentowane, znacznie powyżej 4 procent w skali roku. (...)

Jakie konto dla studenta?

Cześć! Możecie mi polecić w jakich bankach znajdę najkorzystniejsze oferty jeżeli chodzi o konto osobiste? Jestem studentem i zależy mi na jak najniższych kosztach prowadzenia konta. Czy znacie może jakieś oferty, gdz (...)

Podwyżki na kontach bankowych

W Banku nie było podwyżek, moje e-konto nadal jest darmowe, większość usług i transakcji, które dokonuję w ramach konto w mBanku jest darmowe i nadal jestem zadowolony z usług tego banku. (...)

Millenium - Konto Osobiste - Opinie

Bank ten jest nowoczesny, ale mam konto osobiste wraz z moją żoną, a muszę płacic miesięcznie 7 złotych, a moje wpływy na takie konto osobiste przekraczają ponad 1000 złotych i to sporo. Nie wiem dlaczego bank dla wielu (...) klientów w różnym okresie czasu, którzy założyli takie konto osobiste, stosują inne stawki choćby za utrzymanie konta osobistego. (...)

Najtańsze konto osobiste

swoją pierwszą pracę i będę musiał założyć swoje pierwsze konto bankowe. Doradźcie mi jakie teraz najtańsze konto osobiste. Zależy mi na tym aby były bezpłatne wypłaty z bankomatów i bezpłatne przelewy, natomiast nie z (...) Witajcie, nie mam jeszcze konta osobistego, ale zaraz zaczynamależy mi na płatnościach kartą zbliżeniową. dziękuję za porady (...)

Najlepiej na takie darmowe. Nie wiem tylko jak można rozpoznać dobre konto oszczędnościowe? Czy takie darmowe konto to dobre wyjście dla mnie czy raczej lepiej poszukać czegoś droższego? (...) Witajcie użytkownicy tego forum. Zastanawiam się nad zmianą konta osobistego. (...)

Cool Konto - Bank BPH - Opinie

nowoczesnego, młodzieżowego konta bankowego mi się bardzo podoba, bo konto dla klienta poniżej 18 lat jest darmowe, tak samo darmowa jest karta debetowa, więc wszystkie produkty w ramach tego konta są darmowe. Widoczn (...)

BPS - Konto Osobiste - Pakiet Standardowy - Opinie

Właściwie to drogie konto osobiste. Albo średnia krajowa wpływu miesięcznie ta te konto osobiste albo 10 złotych za utrzymanie konta osobistego i to miesięcznie. Sporo, a niż w zamian. Bo to jest normalne bez fajerwerków (...) konto w BPS. (...)

Konto osobiste student - Banku Millennium - Opinie

Konto osobiste student – konto dla studentów banku Millennium Bank Millennium, jak wiele banków dostępnych w Polsce, dzięki opiniom ekspertów i zapotrzebowaniu klientów stworzyło konto osobiste przeznaczone tylko dla (...) studentów. Rachunek ten nosi nazwę Konto osobiste student. Jest to produkt, który został stworzony z myślą o tym, aby jego posiadacze mogli w pełni cieszyć się i korzystać ze swobody, jaką daje im ten rachunek. Konto (...)

Konto osobiste student w Millennium Banku jest prostym, ale też w zamian jest to konto dla studentów, które może się podobać ze względu na niskie koszty utrzymania takiego konta. Opinie wśród internautów i studentów doda (...) tkowo muszą być jak najbardziej przychylne, bo na tle innych kont dostępnym dla studentów Konto osobiste student dla studentów Konto osobiste student w Millennium Bank jest jak najbardziej atrakcyjne. (...)

Ile wynosi ZERO wg Szymona Majewskiego

W kolejnej reklamie PKO BP Szymon Majewski proponuje nam Konto za ZERO. Ale czy faktycznie ZERO oznacza całkowity brak opłat za prowadzenie konta? Sprawdzamy. (...)

Za zmiany w mBanku zapłacimy już wkrótce

Wzrosną opłaty za wypłaty z bankomatów, sprawdzanie stanu konta czy przelewy. mBank podwyższa stawki w tabeli opłat i prowizji. Zmieni się sporo. Wymieńmy te zmiany, które najbardziej nas dotknął.

Podwajamy Twoje Wynagrodzenie w Credit Agricole

Mam konto w Credit Agricole, nie tylko z powodu promocji, ale warunków tego konta. Bardzo polecam konto osobiste w CA, bo niewiele mam kosztów, ale też warto zdecydować się podwajanie wynagrodzenia, które przekazujemy na (...) konto osobiste w Credit Agricole. (...)

Przeniesienie konta do innego banku

Słyszałem, ze można bez problemu przenieść sobie konto osobiste do innego banku. Ponoć może zrobić to za mnie bank, do którego chcę przenieść konto osobiste. Ale jak to zrobić? (...)

dbNet - Konto Internetowe - Opinie

Konto dbNet, czyli konto internetowe Deutsche Banku dbNet, jest przykładem konta osobistego internetowego. Opinie na temat kont internetowych są różne – można powiedzieć, że tyle jest opinii ile osób, które je wyrażaj (...) internetowych. Jakie są największe korzyści związane z utworzeniem rachunku dbNet? Rachunek dbNet oferuje darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie. Wydanie kart debetowej do konta Visa Electron (...)

konto firmowe w Idea Banku

jedynie przelewem. Potem przeleje sobie co mi będzie potrzeba do kontrahentów, ZUS i US - a resztę na darmowe konto osobiste też w Idea Banku. Z tego co widzę, to jedyny koszt konta firmowego w IB to karta debet (...) przez co będę potrzebował konta firmowego. Działalność będę prowadził wyłącznie w sieci, więc pieniądze na konto będą trafiałyowa - 5 zł miesięcznie, jeśli nie wyrobię limitu (a raczej nie wyrobię, bo mało zamierzam n (...)

Najnowsze porady

Konto dla studenta

Ja też poszukuję od jakiegoś czasu darmowego konta, ponieważ w obecnym mam wysoką opłatę za...

Najnowsze opinie klientów