Iko opinie

- wynik wyszukiwania

IKO

jest nowoczesne. A przynajmniej robi wszystko by zmienić swój wizerunek. Skąd te wnioski? Oto przed Państwem IKO. (...)

Masspay najsilniejszy konkurent IKO

Masspay to reklamowana jako uniwersalna metoda płatności telefonem komórkowym. Do korzystania z niej nie potrzebujemy żadnych aplikacji, Internetu czy smartfona. Z początkiem wakacji będziemy mieli możliwość niezależnie

IKO czyli mobilna rewolucja w PKO BP

IKO to zupełna nowość na rynku bankowym. Już teraz klienci PKO Banku Polskiego będą mogli korzystać z bankowości mobilnej nowej generacji. (...)

Aplikacja IKO jest bezpłatna i operacje które na niej się wykonuje też. W tym na pewno jest lepsza od Peopay W pko bo jest ROR Superkonto z IKO, ta opcja jest świetna, wszystko za free i do tego IKO (...)

Warto dodać że w IKO jest coraz więcej sklepów w których można płacić poprzez IKO. Aplikacja jest wygodna przy wypłacaniu pieniędzy z bankomatu . Ponadto IKO posiada możliwość generowania czeków dzięki którym mozemy miec (...)

IKO

Korzystam z IKO i powiem wam że PKO mnie poprzez to IKO przekonało do nowoczesnych rozwiązań. Przelew mogę robić z jednego tel na drugi. A te czeki to są bardzo fajne bo generuje je do miejsc gdzie wiem ze niema netu. IK (...)

PKO BP - Superkonto Oszczędne - Opinie

Polecam konto Dla Młodych, jesli macie 26. lat jest za darmo, a dla starszych polecam superkonto z IKO, wystarczył płacić IKO żeby było za darmo, to są moje najlepsze typy na rynku, no i w PKO tym samym poza tym ze ko (...)

IKO dobrze zabezpiecza nasze konto przed kradzieza.Jest bezpieczne.Posiada hasa. Ponad to wzgodniej sie placi iko niz karta. (...)

Aby utworzyć czek w aplikacji IKO trzeba uruchomić IKO. Wcześniej trzeba utworzyć hasło do czeków w serwisie ipko. W aplikacji iko wybieramy funkcję czeki i przycisk utwórz czek. Wpisujemy kwotę czeku, ważność czeku i n (...)

IKO jest rozwojowe, ale ciekawa dla mnie jest opcja generowania czeków przez IKO. W jaki sposób można to zrobić? (...)

IKO to nie tylko wygoda w placeniu tel w sklepach i wyplacaniu z bankomatow ale tez w IKO jest sporo promocji w sklepach co pozwala mi zaoszczedzic na zakupach. (...)

Nawet oczywiście w rozsądnych granicach opłata nie jest w stanie zniechęcić mnie do IKO. Sam fakt bezpieczeństwa moich pieniędzy jest argumentem, który dociera do mnie w 100%. Tyle się słyszy o oszustach potrafiących ukr (...)

Dzień dobry, PKO BP wprowadził bardzo interesującą opcję, do której może należeć przyszłość, a mianowicie IKO. Co o tym myślicie? Ktoś z tego już korzysta, jak się to sprawdza? jest to ciekawa alternatywa dla tradycyjnyc (...)

IKO dla klientów Inteligo

Od teraz płatności mobilne IKO banku PKO BP dostępne są również dla klientów Inteligo. Klienci Inteligo mają od teraz również możliwość wpłacania gotówki we wpłatomatach PKO BP. Funkcjonalność IKO to możliwość płaceni (...)

końca nie polecam, ale Konto dla Młodych w PKO BP jest chyba jednym z lepszych kont, które oferuje ten bank. Opinie o Koncie dla Młodych na tym forum już świadczą o tym, że jest to naprawdę dobry produkt w dziedzinie ko (...) Z IKO to tak dont bankowych w PKO BP. (...)

Czy może za kilka miesięcy jednak bank nie zdecyduje się na opłatę miesięczną ze skorzystania z IKO. Bo jak ma mniej wydawać kart debetowych do konta bankowego to gdzieś musi sobie odbić straty? (...)

Ile zaoszczędzisz kilka złotych? Zawsze kilka złotych, każdy ma jakieś pewne priorytety i być może IKO jest dobrą ofertą i usługą dla wielu. (...)

dla młodych w PKO. Konto jest darmowe. Wypłaty z bankomatów w Polsce i na świecie są bezpłatne a z apki IKO korzystam w sklepach i jest spoko (...)

IKO czyli mobilna rewolucja w PKO BP

IKO to zupełna nowość na rynku bankowym. Już teraz klienci PKO Banku Polskiego będą mogli korzystać z bankowości mobilnej nowej generacji. Dzięki bezpłatnej aplikacji IKO będzie można dokonywać transakcji bez potrzeby no (...)

IKO to fajne rozwiązanie. Postęp w stosunku do innych banków spory. Sam fakt że można wypłacić pieniądze z bankomatów bez użycia karty lub przelać pieniądze na numer telefonu bez potrzeby podawania numeru konta. Telefon (...)

Też uważam, ze IKO jest bardzo dobrym rozwiązaniem, które ułatwia nam życie, a co do kradzieży do tak zbytnio się nie obawiam, bo nie jest to zjawisko nagminne, zwłaszcza, że do tej pory nie słyszałem, aby w taki sposób (...)

zdaża zgubić komórke badż jest jakas kradziez. Tylko ze komorka jest zabezpieczona pinem potem w aplikacji IKO tez jest kolejny kod który zabezpiecza nasze konto i nasza kase. Jeśli ktos nam ukradnie karte to ma łatw (...)

IKO

Zapłać za kawę poprzez IKO Kojarzyliśmy PKO BP jako skostniałą instytucję z kolejkami jak za PRL. Nic podobnego. PKO BP jest nowoczesne. A przynajmniej robi wszystko by zmienić swój wizerunek. Skąd te wnioski? Oto prz (...)

Konta oszczędnościowe BGŻOptima

Chcesz miesięcznie odkładać niewielkie kwoty i nie martwić się, co dzieje się z Twoimi pieniędzmi? To proste. Konto oszczędnościowe BGŻOptima możesz założyć przez Internet w kilka chwil i mieć pewność, że ulokowane środk

PeoPay Pekao

nie powiązany w żaden sposób z kontem osobistym i według mnie nie ma szans na przyjęcie się, jakie macie opinie na ten temat? (...)

Konto w SKOKu? Czemu nie...

KASA Stefczyka to najpopularniejszy w Polsce SKOK. Jako że jest to Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa spodziewamy się, że w swej ofercie będzie miała wyłącznie kredyty i lokaty.

eMAX a może eMAX plus czyli oszczędzanie w mBanku

mBank - pionier jeśli chodzi o bankowość elektroniczną w Polsce, zachęca nas promocją zarobku 600 zł na zwykłym RORze, zobaczmy ile możemy zarobić i w jaki sposób otwierając w mBanku konto oszczędnościowe.

Konto Junior - Meritum Bank - Opinie

też jest to pewne nieporozumienie opłaty za wypłatę z bankomatu z konta Junior, dlatego też podzielam wasze opinie, że Konto Junior w Meritum Banku jest wielkim nieporozumieniem, zwłaszcza, że mamy tutaj opinie na tema (...)

Masspay najsilniejszy konkurent IKO

Autorzy programy podkreślają, że główną zaletą płacenia komórką ma być prostota i łatwość obsługi. IKO vs Masspay Niedawno pisaliśmy o podobnym systemie IKO dostępnym w PKO BP. Przewagą Masspay jest to, że (...)

Eurokonto Kieszonkowe - Pekao - Opinie

zwłaszcza, ze kieszonkowe nie powinno być obarczone opłatami i bank PeKaO SA o tym pomyślał. Brawo. Opinie ta temat tego banku są nieciekawe dla samego PeKaO SA, ale tutaj trzeba przy tym koncie wystawić wysoką (...)

Alior Sync - Konto osobiste - Opinie

oznaczać zwiększenie kosztów obsługi konta internetowego w Alior Sync. Wtedy na pewno posypią się negatywne opinie o konta osobistych w Alior Sync, ale jak na razie przeważają jednak pozytywne opinie na temat kont w Al (...)

Inteligo czy mBank

na które warto zwrócić uwagę przy wyborze jednego z nich? Poradźcie mi które wybrać, czekam na wasze wpisy i opinie na temat kont Inteligo i mBank. Z góry dzięki za wpisy, Marysia. (...)

Najnowsze porady

Konto dla studenta

Ja też poszukuję od jakiegoś czasu darmowego konta, ponieważ w obecnym mam wysoką opłatę za...

Najnowsze opinie klientów