Konto dla dziecka

- wynik wyszukiwania

Najtańsze konto dla dziecka

2 tys zł w skarbonce, uzbierał to przez parę lat i chciałby oszczędzać dalej, czy jest sens zakładania konta dla dziecka mając taka kwotę do dyspozycji? wiadomo wpływy na takie konto będą raczej rzadko, jakieś święta, u (...) witam, wiem że teraz konto w banku może mieć już dziecko które ukończyło 13 lat, ale czy to się opłaca? czy opłaty za utrzymanie konta nie przewyższą zysku z trzymanych tam niewielkich pieniążków? syn kończy właśnie 13 l (...)

Jakie konto dla nastolatka?

13 lat - tyle wystarczy mieć, aby posiadać własne konto osobiste. Bankierzy zachęcają do otwierania takich kont. Twierdzą, że powstają one z myślą o nastolatkach, które mają nauczyć się korzystać z kont osobistych. (...)

Oszczędności dla dziecka

Dzień dobry wszystkim, Spodziewam sie dziecka i już teraz myślimy z mężem, jak zabezpieczyć przyszłość naszego maleństwa. Chcielibyśmy odkładać dla niego pieniądze od samych narodzin, tak aby miało ułatwiony start w dor (...) oslym życiu. Czy moglibyście polecić nam najkorzystniejsze rozwiązania, czy banki oferują specjalne oferty dla tego typu oszczędności? (...)

Inwestycja w fundusz w imieniu dziecka?

zysk, zarazem dającym Bezpieczeństwo. Czy mogę zainwestować w fundusz inwestycyjny w imieniu mojego dziecka, tak by po kilku latach, gdy córka będzie pełnoletnią sama mogla odebrać pieniądze które zbieram dla n (...)

Najlepiej jakby takie oszczędzanie na przyszłość dziecka było powiązane z ubezpieczeniem na życie. Polecam Allianz, ale musicie się liczyć z miesięczną stawką na poziomie 150 złotych. W tym przypadku warto, ponieważ opró (...)

Eurokonto Kieszonkowe - Pekao - Opinie

W PKO mam to wszytko zagwarantowane bo sama jestem od lat zadowolonym użytkownikiem. Dlatego tez konta dla dziecka nie szukałam daleko. (...) Jk dla mnie to te wszystkie konta dla młodzieży są do siebie bardzo podobne. Najwalniejsze dla mnie przy zakładaniu rachunku dla moich dzieci było to żeby pieniądze przelewane były błyskawicznie i bez kosztów. (...)

13 lat. Banki mają wiele ofert i każdy przyciąga właśnie do siebie. Na co jednak zwrócić uwagę wybierając konto dla 14 latka? Czym powinno się ono charakteryzować, czego unikać by nie ponosić dodatkowych opłat. (...) Wiadomo że konto bankowe można założyć dziecku nawet w wieku (...)

Konto Junior - Eurobank - Opinie

Konto beznadziejne. Nigdy więcej się nie połaszczę na reklamę i namawianie. Słaby dostęp dziecka do pieniędzy. Opłaty za wypłaty z bankomatu. Strasznie długo czeka się na przelew. Coś jest nie tak z tym bankiem. Zakończy (...) łam z nim właśnie współpracę i szukam czegoś naprawdę odpowiedniego dla młodego człowieka ale i dla moich nerwów i portfela. (...)

Konto osobiste db Smart - Deutsche Bank - Opinie

jest mi potrzebne, a odział znajduje się w mojej kamienicy więc nie tracę czasu. Teraz planuję założyć tu konto dla dziecka. Konta osobiste w jednym banku pozwolą mi na bezpłatne transakcje, przelewy itd. Po za tym s (...) Sama mam konto w tym banku od lat i jestem z niego zadowolona. Mam to wszytko co tylkoamo konto również jest dla mnie bardzo ciekawe. (...)

internet do innych banków do tego jest karta płatnicza bez opłat, wg mnie na dzień dzisiejszy to najlepsze konto dla dziecka, do tego dodatkowo są jeszcze jakieś rabaty (...) polecam izzyKONTO w mBank, konto jest darmowe, nie płaci się za prowadzenie, bezpłatne przelewy przez (...)

MultiKonto - MultiBank - Opinie

Myślę że nie masz do końca racji. Korzystam z usług tego banku i nie widzę żadnych problemów. Szukam czegoś dla dziecka. Chcę żeby na kolonii mógł dysponować pieniędzmi zgromadzonymi na koncie a nie w namiocie. W dodatku (...) wydaje mi się że w razie potrzeby będę mogła przesłać mu dodatkowy grosz bez fatygowania opiekunki. To konto wydaje mi się odpowiednie, dla młodego człowieka. (...)

twoją opinią. Sama właśnie założyłam konto mojemu dziecku i bardzo mi odpowiada i to moje clasic i to junior dla dziecka. Mój syn ma już 16 lat i uznałam że najwyższy czas żeby w końcu nauczył się dbać o własne finanse. (...) Zgadzam się z Konto junior bardzo w tym pomaga. (...)

izzyKONTO - mBank - Opinie

Założyłam konto dla dziecka. Zapewniano mnie, że nie ma żadnych ukrytych kosztów itd. Po przejrzeniu wyciągów z banku okazuje się, że jednak są. Za KAŻDE tylko SPRAWDZENIE STANU KONTA bank pobiera 5 zł. Osoba z banku, k (...) zapomniała wspomnieć" o TAKIM DROBNYM SZCZEGÓLIKU. A tak miało być pięknie,ale jak się okazuje nie dla nas. (...)

Konto Junior - Meritum Bank - Opinie

Uważam to konto za bardzo dobry wybór jak na pierwszy rachunek osobisty dla dziecka. Konto wcale nie jest drogie w obsłudze. Nie ponosi się opłat za prowadzenie, przelewy itd. Mój syn ma korzysta i ja jestem zadowolona. (...)

Premiopolisa start na życie w Prudentalu

na zapłacie składki i oszczędzaniu na przyszłość. Za minimalną składkę 125 złotych otrzymujemy dla swojego dziecka dostajemy ubezpieczenie na życie oraz gwarancję kapitału. Premiopolisa jest na okres minimalny 10 lat. (...) Zastanawiam się nad ubezpieczeniem i oszczędzaniem dla moich dzieci. Trafiłam na ofertę firmy Prudental, która oferuje premiopolisę start na życie, która polega Co sądzicie o takim oszczędzaniu i zabezpieczeniu dla dziec (...)

Ekstrakonto Student - Kredyt Bank - Opinie

konta, które były w Kredyt Banku będą teraz zarządzane przez BZ WBK i właśnie w BZ WBK musisz się zapytać o konto dla swojego dziecka. Przed zmianami powinieneś dostać informację o planach banków i jak dalej będzie dzi (...)

Dobra sprawa oszczędzać na koncie specjalnym dla dziecka przez jeszcze inwestycje w pewne produkty finansowe. Tylko pytanie czy inflacja oraz opłaty, które pobiera prowadzący takie konta czyli bank lub instytucja finanso (...)

Konto dla 15-latka

Z tego co mi wiadomo, to aby założyć konto dla nieletniego (np. dziecka) w Alior Sync dorosły także musi posiadać tam konto. Dla wielu osób może być to zbędne. Dlatego z własnego doświadczenia polecam izzykonto w mBanku (...)

tym żadnych problemów. Co do banku ja wybrałam ten w którym sama mam konto. Łatwo mi przelewać pieniądze na konto dziecka i kontrolować jego wydatki. Wszytko mam w jednej placówce, a w dodatku za obsługę konta mojego s (...) Jak dla mnie super sprawa. Chcę żeby moje dziecko uczyło się jak dbać o własne finanse i jak korzystać z usług bankowych by w przyszłości nie miało zyna nic nie płacę. (...)

Co sądzicie o kartach przedpłaconych

Karta przepłacona dobra jest dla dziecka. Wpłacasz na nią taką ilość pieniędzy jaką uważasz i w każdym momencie można dopłacić. Nie wiem co można jeszcze o niej powiedzieć ja tylko w taki sposób z niej korzystałam. Nie j (...)

Konta oszczędnościowe BGŻOptima

Chcesz miesięcznie odkładać niewielkie kwoty i nie martwić się, co dzieje się z Twoimi pieniędzmi? To proste. Konto oszczędnościowe BGŻOptima możesz założyć przez Internet w kilka chwil i mieć pewność, że ulokowane środk (...)

Konto Online - Eurobank - Opinie

koncie interenetowym. Bardzo dobrą sprawą jest także możliwość założenie przy takim koncie online konta dla dziecka. Widać, że Eurobank w ofertach kont wyprzedza konkurencję i oferuje naprawdę bardzo dobre produkty (...)

Ja od lat zbieram pieniądze na lepszy start dla mojego dziecka. Nie zdecydowała bym się jednak na inwestycję w fundusz inwestycyjny. A tym bardziej nie zakładała bym go na dziecko. Myślę, że nie ma możliwości zakupu jedn (...)

Lokata dla osoby niepełnoletniej

lepszy start i nie kupi ścigacza, czy czegoś równie niebezpiecznego. Ja również zbieram pieniądze dla mojego dziecka i nie zamierzam dawać mu całej kontroli nad nimi. W razie zdarzenia losowego mam testament w którym za (...)

Konto dla pary

Ja z kolei polecam wspólne konto z MultiBanku, oto oferta z ich strony: możliwość prowadzenia konto dla dwóch współwłaścicieli z możliwością ustanowienia dwóch pełnomocników od 13 roku życia dostęp do pieniędzy 2 (...) szeroki wybór kart płatniczych Visa i MasterCard do MultiKonta MultiKonto młodzieżowe dla Waszego dziecka program rabatowy - rabaty do 50% z kartą debetową i kredytową MultiBanku (...)

jest powiązane z kontem osobistym jego opiekuna prawego najczęściej posiadaczami są rodzice takiego dziecka, to jest świetny pomysł, bo dorosły ma kontrolę nad kontem swojej latorośli. Tylko właśnie te koszty, (...) Konto młodzieżowe Junior w Eurobankuktóre pobiera Eurobank, nie są na właściwym miejscu. Dlatego też opinie na temat tego konta Junior Eurobanku będą różne, to zależy na co kogo stać, i czy właśnie kogoś stać na takie ko (...)

izzyKONTO – internetowe konto dla najmłodszych klientów mBanku Jak głoszą coraz bardziej powszechne opinie osób korzystających z bankowości internetowej usługi oferowane w ten sposób stają się coraz bardziej atrakcyjn (...) otwarta na zmiany jest młodzież w wieku 13-18 lat. Właśnie dla tej grupy odbiorców mBank stworzył konto dla tej grupy odbiorców o nazwie izzyKONTO. izzyKONTO to produkt bankowy, który jest kontem osobistym. J (...)

poprzedniczka, zastanów się czy lepiej samemu nie mieć lokaty, na które wpłacałbyś pieniądze w imieniu dziecka i najwyżej potem uczyniłbyś je współwłaścicielem, jak uznasz że jest odpowiedzialne. (...)

to przelewów natychmiastowych) nie wiążą się z żadnymi kosztami. Wydanie karty debetowej do Konta Junior dla dziecka jest bezpłatne. Do konta wydawana jest karta debetowa VISA Junior. Karta VISA Junior może być prod (...) Konto Junior daje rodzicowi – bądź opiekunowi prawnemu - możliwość ustanowienia limitów transakcji dla dziecka w ramach systemu bankowości elektronicznej. Należy pamiętać, iż limit ustanowiony dla bankowości elekt (...)

Bardzo fajnie że bank oprócz konieczności przedstawienia dowodu dziecka daje jeszcze inne możliwości. Aby osoba niepełnoletnia mogła uruchomić sobie w Eurobanku Konto Junior musi posiadać dowód osobisty, lub paszport pol (...) ski, lub legitymację szkolną wraz z dokumentem potwierdzającym numer PESEL. Konto Junior zostanie uruchomione tylko w momencie, gdy osoba zainteresowana uda się z opiekunem, rodzicem posiadającym konto w Eurobanku do dow (...)

Konto z pakietem S - BNP Paribas - Opinie

Konto z pakietem S – produkt banku BNP Paribas. Konto z pakietem S – inaczej nazywane w skrócie Pakietem S, jest produktem, który według opinii twórców jest przeznaczony dla osób, które są zwolennikami prostych, a zar (...)

kwoty do przelewów, natomiast Junior ciągle nie ma możliwości zrobienia takiego przelewu. Założyłam takie konto dla dziecka, ale po trzech miesiącach od podjęcia tej decyzji widzę, że zupełnie nie spełnia ono naszyc (...)

Konto Osobiste Junior - Millennium - Opinie

Konto Osobiste Junior, konto dla osób pomiędzy 13., a 18. rokiem życia stworzone przez bank Millennium Konto Osobiste Junior, to konto przeznaczone dla najmłodszych klientów banku Millennium, które zbiera coraz bardzi (...) ej pozytywne opinie na swój temat. Produkt Konto Osobiste Junior został stworzony z myślą o tym, aby opiekunowie prawni, rodzice w jak najmłodszym wieku nauczyli swoje pociechy zarządzania pieniędzmi. Uruchomienie rac (...)

Najnowsze porady

Konto dla studenta

Ja też poszukuję od jakiegoś czasu darmowego konta, ponieważ w obecnym mam wysoką opłatę za...

Najnowsze opinie klientów