Konto dla firm

- wynik wyszukiwania

Gdzie konto dla firm za darmo?

konta firmoego, ale żeby ono było w rzeczywistości darmowe bez spełniania szeregu warunków. I żeby te konto firmowe był naprawdę darmowe po za okresem również promocyjnym. Czy znacie takie banki, które oferują ta (...) Szukam darmowekie darmowe konta firmowe? (...)

Karta kredytowa dla firm

Witam, chciałbym się zapytać jakie karty kredytowe dla firm są według was najlepsze. W najbliższym czasie zamierzam taką sobie wyrobić, przeglądam różne oferty, jednak nie jestem pewien czy czegoś nie pominąłem? Może kto (...)

Gdzie po konto firmowe?

firmowe to istna porażka (szczególnie dla małych - często jednoosobowych - firm). Za najtańszy rachunek dla firm, które prowadzą działalność od minimum 18 miesięcy trzeba zapłacić 28 zł miesięcznie. W tym jest tylk (...) przelewy do ZUS oraz US. Za przelewy krajowe czy zagraniczne płacimy osobno. Nawet jeśli ktoś używa konta firmowego do niewielu płatności, to wyjdzie jakieś 50 zł miesięcznie. 600 zł w skali roku to naprawdę niemało (...)

Planuję od 1 stycznia rozpocząć własną działalność gospodarczą i potrzebuję konta firmowego. Szczerze mówiąc przeglądałem sporo ofert, ale żadna szczególnie nie wpadła mi w oko. Oczywiście wiadomo, że chodzi mi o (...)

Chyba to fajna propozycja dla nowych firm, które krótko działają na naszym rynku. A zawsze kilkaset złotych takich premii na pewno się przyda rozkręcającym swoje biznesy. (...)

mBank: Zmiana oprocentowania lokat

USD i dotyczą oprocentowania. Jednocześnie od tego samego dnia obowiązują też zmiany nazw kredytów dla firm. Szczegóły na stronie banku. (...) w mBanku oraz nazw kredytów. Zmiany obowiązują od 21.02.2014 i dotyczą zarówno osób fizycznych jak i firm. I tak zmiany dla osób prywatnych zaszły w części: Rachunku oszczędnościowego (MultiSaver)oraz w przypadk (...)

Konto firmowe w ING z Lwem Zysk

Chyba, że jest promocja konta firmowego, ale na ogół dla nowo powstających firm, bo banki nie są bardzo skłonne do robienia promocji dla starych przedsiębiorców. Jakoś dziwnie nie chce im się zachęcać przedsiębiorców do (...)

Masspay najsilniejszy konkurent IKO

Może ten rewolucyjny system będzie potężną konkurencją dla kart płatniczych Visa i innych firm? Zdecydowanie mogą spaść stawki za obsługę z terminali płatniczych, które płacą sprzedawcy, posiadający takie urządzenia w sw (...)

w Millennium Banku dla konta firmowego pierwsze 18 miesięcy było pozbawionych opłat za utrzymanie konta dla firm, tylko płaciłem za przelewy, chociaż podatki oraz ZUS były przelewy do tych instytucji i nadal są dar (...) Tak miałemmowe. A teraz to jest 15 złotych, już sobie z nawiązką odbili tą promocję darmowego konta firmowego. (...)

Konto firmowe - ING - Opinie

Konto z Lwem ING Banku jest dobrze sformatowanym kontem, które jest tanie w utrzymaniu zwłaszcza, że takie konto dla firm jest kontem często używanym, więc koszty korzystania z takiego konta firmowego muszą być niskie (...) Czytałem opinie, że Konto z Lwem dla prowadzących działalność gospodarczą jest jedną z lepszych ofert w Polsce. i właśnie takim kontem jest na pewno Konto z Lwem w ING Banku. (...)

Firmowe Direct w ING Bank idealnym kontem, bo mogę posiadając takie konto firmowe, sporo zaoszczędzić, takie konto dla firm w ING Banku jest przede wszystkim bardzo konkurencyjne niż konta firmowe w innych bankach. Więc (...) Dla mnie jako drobnego przedsiębiorcy jest Konto, nie ma co się dziwić, że opinie o Koncie Firmowym Direct w ING Banku są pozytywne, bo naprawdę jest super konto. (...)

Dokładnie nie wiem dlaczego ktoś ma negatywne opinie, bo Konto Firmowe w ING Banku jest świetną sprawą. Wiem, bo posiadam te konto firmowe i jestem w pełni zadowolony. Szukałem alternatywy w innych bankach, ale nie znala (...) złem podobnej, którą oferuje dla firm ING Bank. (...)

Oferty kart kredytowych dla osób fizycznych lub dla firm wiele się nie różnią, chyba, że limitem zadłużenia na takich kartach kredytowych. Do tego opłaty roczne za utrzymanie kart kredytowych. Czasami też trzeba zapłacić (...)

Własna firma a konto osobiste

Dotacje na otwieranie własnej działalności sprawiają, że coraz więcej Polaków decyduje się otwierać własne firmy. Dla osoby zakładającej swoją pierwszą działalność wiele jest niewiadomych. (...)

Informacja na telefon o otrzymaniu przelewu - dla firm.

Szukam konta firmowego, które informowało by mnie o otrzymaniu przelewu na telefon komórkowy. Jest to dla mnie dość istotne bo prowadzę hurtownie internetową i chciałbym szybko realizować transakcje. Nie lubię kiedy klie (...)

Firmowa karta kredytowa do wydatków prywatnych?

Ja tam od dobrych paru lat mam tylko konto firmowe i korzystam z karty kredytowej zarówno do wydatków prywatnych, jak i firmowych. Po prostu te firmowe odliczam od podatku, a prywatne nie. Dodatkowo ostatnimi czasy łat (...) wiej dostać kartę kredytową dla firm (na podstawie obrotów na koncie), aniżeli dla osoby prywatnej - zwłaszcza takiej, prowadzącej własną DG. Większość banków nadal wymaga w takim przypadku sterty dokumentów (nieraz podb (...)

Konto dla firm od ING Banku Śląskiego Bezpłatne prowadzenie konta oraz darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce. Tak po krótce można określić konto firmowe z Lwem Direct od ING Banku Śląskiego. Okazuje się je (...) dnak, że nie wszystko złoto co się świeci, a pozory bardzo często mylą. O jakich niedopowiedzeniach mowa? Konto Firmowe Direct - wszystko za 0 zł ING Bank Śląski nie pobiera opłat za prowadzenie konta firmowego z L (...)

Konto dla noworodka

teraz wiele firm ubezpieczeniowych ma takie oferty powiązane z ubezpieczeniem, pieniądze wpłacane na konto są inwestowane w różnego rodzaju fundusze inwestycyjne, które sam sobie wybierasz. (...)

Co to jest karta "Coin"?

dane z karty czy to debetowej, kredytowej, lojalnościowej, sprawdzić po prostu w internecie na stronach firm, którzy są wystawcami takich różnego rodzaju kart. Dla mnie karta Coin nie jest żadną potrzebną alternaty (...)

mBank poprzez różnego rodzaju prowizje i opłaty ściągnie sobie pieniądze z właścicieli takich kont bankowych dla firm. Bo właśnie patrząc na wszystkie konta, to konta firmowe są najdroższe w utrzymaniu przez właścicieli (...)

(na których już kiedyś się sparzyłem). Ciekawą ofertę ma np. Pekao SA. Chodzi mi o Eurokonto NET dla firm. Prowadzenie za 0 zł, przelewy online po 1 zł od sztuki, do tego karta debetowa 1,99 zł miesięcznie. (...) Ja na Twoim miejscu szukałbym paradoksalnie w bankach naziemnych, a nie internetowych Konto nie powinno Cię wynieść więcej, niż 15-20 zł miesięcznie. To naprawdę niedużo, jak na rachunek firmowy (z kartą), a dodatkowo za (...)

wypłacić. Bardziej lepszym rozwiązaniem jest założenie tak zwanego "posagowego" u jednej z firm ubezpieczeniowych, ale tam jest jeden mankament, bo stopa zwrotu jest niska, czasami kwoty miesięczne do (...) bo to jest pokusa, niestety w każdej chwili można te pieniądzewpłaty są duże i ciężkie do udźwignięcia dla domowego budżetu w dłuższym czasie. A także wpłaty są obarczone wysokimi opłatami, więc wpłacona suma dopi (...)

PAY PAL powiązany z ALIOR SYNC

dokonywanie i otrzymywanie płatności online. Oferowane przez nas rozwiązanie płatnicze dostępne jest zarówno dla firm, jak też osób prywatnych posiadających rachunek bankowy, kartę kredytową lub debetową, aktualny adres (...) komputer, laptop lub urządzenie mobilne". To informacja z ich strony internetowej. Jeśli masz już kontoi jesteś niego zadowolony to nie widzę powodu żeby zmieniać. Chyba że masz na to ochotę. (...)

Inteligo czy mBank

mam konto i tu i tu, jedno i drugie jest ok, to co mi sie podoba w mbank, to to że mają możliwość ubezpieczenia np samochodu oc, ac itd, pobierają ci co miesiąc rate składki z konta i sporo firm ubezpieczeniowych jest do (...) najtańsze, nie podoba mi sie natomiast to że często dzwonią z jaimiś super hiper ofertami "specjalnie dla mnie" i wciskaja strasznie agresywnie swoje produkty, w inteligo tego nie ma, nikt nigdy nie zadzwoni (...)

Alior Bank - Konto z programem Lotos Navigator - Opinie

to samo jest jak tankuje się na stacji paliw Lotos i korzysta z usług Alior Banku to warto mieć takie konto bankowe i zbierać punkty. (...) lojalnościowe teraz Payback, sporo można było ugrać na punktach, zwłaszcza jak się było klientem tych dwóch firm. W tym przypadku (...)

Czy firma musi mieć konto firmowe?

w PKO BP czy Pekao) kilkadziesiąt złotych miesięcznie. Należy jednak pamiętać o tym, że trzeba założyć konto firmowe, jeśli: - spodziewamy się zwrotów podatkowych na firmę (głównie VAT) - będziemy rozliczali się (...) prostu wymysł banków, które kolokwialnie mówiąc doją nas (przedsiębiorców) z pieniędzy - bo niby trzeba mieć konto prywatne i firmowe, a obydwa kosztują (przynajmniejna zasadzie firma - firma (czyli faktury dla innych f (...)

Skrill - portfel elektroniczny

ich usługi. Jeśli jesteś zadowolony to można korzystać a jeśli nie to szukaj czegoś lepszego. Nie wiele jest firm które za małe pieniądze wyślą pieniądze za granicę więc może to jest jakiś pomysł. (...)

Podatek od dywidendy

Ostatnio założyłem sobie przy moim koncie bankowym w PKO BP konto maklerskie. Kupiłem trochę akcji, liczę, że coś zarobię na akcjach, a bardziej chyba na dywidendach od posiadanych akcji. Za niedługo ma nastąpić wypłata (...) z akcji jednej z firm, którą mam na koncie maklerskim. Wiem, ze od tej dywidendy trzeba zapłacić podatek dochodowy. Jak o trzeba zrobić? (...)

Konkurs w systemie partnerskim w mBanku

Są różne sposoby na promowanie firm. Może właśnie mbank wpadł na taki. Jak masz pomysł i czas o dlaczego nie spróbujesz? Czy coś będzie to kosztować? Ja na twoim miejscu nie zastanawiała bym się, najwyżej nic nie zarobię (...) , ale jeśli już to dlaczego miała bym o tym mówić głośno? (...)

Czy Urząd Skarbowy ma wgląd w nasze konta osobiste?

Urząd skarbowy nie chce się fatygować sam po zaległości od firm, to chyba nie ma się co obawiać o kontrolę wpływów od zwykłych osób. Skarbówka musiała by chyba dostać jakiś cynk od życzliwej osoby o jakichś machlojkach c (...)

Jaka karta kredytowa?

podstawą jest posiadanie takiej karty kredytowej czy płatniczej z Visy. Ale też jest dobrze mieć kartę innej firmy właśnie na przykład Maestro, bo czasami jest problem z akceptacją kart jednej z firm, a druga karta płat (...)

Najnowsze porady

Konto dla studenta

Ja też poszukuję od jakiegoś czasu darmowego konta, ponieważ w obecnym mam wysoką opłatę za...

Najnowsze opinie klientów