Konto dla firmy

- wynik wyszukiwania

Jak działa konto oszczednościowe zakładane dla firmy?

jednak, szkoda żeby na koncie bez oprocentowania traciły na wartości.Chcę założyć konto oszczędnościowe dla firmy. Nie wiem jednak na czym dokładnie polega takie konto i czy ma m tu stały dostęp do moich pieniędzy? (...)

Konto firmowe - ING - Opinie

jakie może dać firmom. Ja szukam ostatnio sporo informacji bardziej o możliwości wzięcia kredytu na rozwój firmy i widziałem pewien artykuł http://www.wprost.pl/ar/526298/Jak-wybrac-najlepszy-kredyt-dla-firmy/ i uważa (...) jeśli chodzi o możliwościm, że inne banki mają ogólnie zdecydowanie fajniejsze warunki i są korzystniejsze dla swoich klientów pod wieloma względami. (...)

Skrill - portfel elektroniczny

Zastanawiam się nad przesyłaniem pieniędzy z Niemiec do Polski, znalazłem ofertę firmy Skrill, dzięki której to mogę zrobić, opłaty i prowizje nie są wysokie. Ale chodzi mi czy można tej firmie zaufać i powierzyć transfe (...)

PKO TFI inwestuj w dobra luksusowe

Przede wszystkim takie fundusze inwestycyjne inwestują w akcje firm oraz obligacje, które emitują takie firmy, mają znane marki produktów. Często są to firmy bardzo zyskowne, więc na pewno nie jest to zła inwestycja, na (...)

Podatek od dywidendy

takiej spółki giełdowej. A podatek już od dywidendy jest zapłacony przez biuro maklerskie, w którym masz konto maklerskie. (...) Państwo zabiera co raz więcej, bo dywidenda to przychód inwestora posiadającego akcje danej firmy, który został wygenerowany z zysku takiej firmy akcyjnej. Już raz został zapłacony podatek dochodowy od zysków przez tą fi (...)

Szukam dobrego konta firmowego z limitem w koncie

Ja mam konto w Banku Zachodnim, bo przeniesiono mnie tam po likwidacji Kredyt banku. Nie jestem zadowolony mimo ze konto mam od kilku miesięcy. Właśnie szukam czegoś dla swojej małej firmy. Ale BZWBK nie polecam, ceny sp (...)

Gdzie konto dla firm za darmo?

konta firmoego, ale żeby ono było w rzeczywistości darmowe bez spełniania szeregu warunków. I żeby te konto firmowe był naprawdę darmowe po za okresem również promocyjnym. Czy znacie takie banki, które oferują ta (...)

Premiopolisa start na życie w Prudentalu

Zastanawiam się nad ubezpieczeniem i oszczędzaniem dla moich dzieci. Trafiłam na ofertę firmy Prudental, która oferuje premiopolisę start na życie, która polega na zapłacie składki i oszczędzaniu na przyszłość. Za minima (...) lną składkę 125 złotych otrzymujemy dla swojego dziecka dostajemy ubezpieczenie na życie oraz gwarancję kapitału. Premiopolisa jest na okres minimalny 10 lat. Co sądzicie o takim oszczędzaniu i zabezpieczeniu dla dzieci? (...)

Własna firma a konto osobiste

Dotacje na otwieranie własnej działalności sprawiają, że coraz więcej Polaków decyduje się otwierać własne firmy. Dla osoby zakładającej swoją pierwszą działalność wiele jest niewiadomych. (...)

Interchange

gdzieś, że planowane jest zmniejszenie stawki interchange w najbliższej przyszłości, co podobno ma uderzyć w firmy wydające karty płatnicze i być pozytywne dla nas - konsumentów płacących kartą. Ale sam do końca nie wie (...)

Karta kredytowa dla aktywnych sportowo w BNP Paribas

5 %poniesionych wydatków. Dodatkowo posiadacze takiej karty kredytowej w BNP Paribas mają rabat na produkty firmy Babolat. Co sądzicie o takim pomyśle i czy warto być posiadaczem takiej karty kredytowej w BNP Paribas? (...) BNP Paribas wypuścił nowy produkt, a mianowicie kartę kredytową dla ludzi, którzy wydają pieniądze na cele sportowe. Każdy wydatek związany z celem sportowym na całym świecie będzie premiowany zwrotem (...)

Konto bankowe dla przedsiębiorcy międzynarodowego

przelewach - placówki - kantor online wymiany walut (najlepsze kursy na polskim rynku) Lepszej oferty dla firmy importującej/eksportującej na pewno nie znajdziesz. Choć na pewno z kredytem i tego typu rzeczami bę (...) opłat dla klientów indywidualnych ja na Twoim miejscu przeniósłbym się do Alior Banku. Dlaczego? - konto firmowe w PLN za 0 zł - karta debetowa o ile dobrze pamiętam za 5 zł miesięcznie (za 8 zł miesięcznie mo (...)

Nawet jak poniesie się miesięczny koszt utrzymania konta firmowego w ING Banku w kwocie 19 złotych to dla firmy dobrze prosperującej, mającej sporo transakcji oraz przelewów to kwota 19 złotych to przecież niewie (...) Konto firmowe w ING Banku to chyba najlepsze konto firmowe w Polsce i tak jak pisze mój poprzednik to wybór jest pomiędzy takimi kontami firmowymi, które nam będzie lepiej pasować.lka suma w porównaniu z korzyściami jaki (...)

Inteligo to przeżytek?

bezpłatną kartę debetową i kredytową w jednym (dużo płacę plastikiem, więc wyrabiam niezbędne limity), ale konto dla jednoosobowej firmy to już koszt jakiś 20 zł miesięcznie. Dodatkowo mam darmowe wypłaty z bankomató (...) Od dobrych paru lat mam konto osobiste + firmowe w Inteligo. Co prawda mamw jedynie PKO BP. Z tego co patrzyłem, to przy moich dochodach mógłbym mieć darmowe konto w PKO BP z darmową kartą, wypłatami na całym świecie i (...)

Karta walutowa-konkurs:)

Kiedyś VISA przeprowadzała wiele konkursów, każda transakcja kartą tej firmy dawała jeden los, można było wygrać wiele ciekawych i atrakcyjnych nagród. Teraz tak jakby mniej na rynku takich konkursów. (...)

Konto osobiste ze zniżką na wakacje w ING

interesuje kto zapłaci za te wszystkie zniżki. W końcu ktoś musi ponieść koszty. Nie sądzę żeby bank albo firmy wycieczkowe były tak dobroduszne na wakacje. Podejrzewam że za to zapłacę ja jako posiadacz konta. Dlate (...)

Konto bankwe- przywilej czy konieczność?

No tak niby można wypłatę w kasie firmy odebrać i później grzecznie podreptać do banku i swoje w kolejce wystać. Nie wszędzie są wpłatomaty Ja tam bez konta osobistego nie wyobrażam sobie życia. Jest mi o no niezbędne. (...)

Czy firma musi mieć konto firmowe?

małym przedsiębiorstwom zakładanie konta firmowego.Jednak ja uważam to za ważny element działalności firmy. Ułatwia to wiele spraw i zachowuje porządek. Jednak nie musisz mieć konta firmowego. (...)

Jest jeszcze konto w ING Banku, które nazywa się Konto z Lwem Zysk, też tam jest wiele opcji związanych z transakcjami darmowymi, jednak za prowadzenie konta firmowego Z Lwem Zysk trzeba miesięcznie zapłacić 19 złotych. (...) Przeważnie z takiego konta firmowego z Lwem Zysk korzystają większe firmy, bo z konta firmowego można korzystać wieloosobowo. (...)

Inwestycja w leki?

dość popularna i możemy liczyć na zyski. Ponadto inwestycje w leki są bardzo popularne na całym świecie. Firmy farmaceutyczne mają stabilną pozycję, dlatego może zyski będą spore. (...)

Czy komornik może zająć konto firmowe?

zastanowić się jak jednak spłacać swoje zobowiązania. Bo w przypadku komornika zablokują ci środki obrotowe firmy i twoja sytuacja jako przedsiębiorcy będzie jeszcze gorsza niż teraz. (...) osobistym to znajdą wszystkie twoje pieniądze oraz ruchomości i nieruchomości, aby zaspokoić wierzycieli. Dlatego też warto (...)

Jaka karta kredytowa?

podstawą jest posiadanie takiej karty kredytowej czy płatniczej z Visy. Ale też jest dobrze mieć kartę innej firmy właśnie na przykład Maestro, bo czasami jest problem z akceptacją kart jednej z firm, a druga karta płat (...)

Konto dla firm od ING Banku Śląskiego Bezpłatne prowadzenie konta oraz darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce. Tak po krótce można określić konto firmowe z Lwem Direct od ING Banku Śląskiego. Okazuje się je (...) dnak, że nie wszystko złoto co się świeci, a pozory bardzo często mylą. O jakich niedopowiedzeniach mowa? Konto Firmowe Direct - wszystko za 0 zł ING Bank Śląski nie pobiera opłat za prowadzenie konta firmowego z L (...)

ale na to ile mogę "wyciągnąć" rocznie z takiej inwestycji w obligacje firmowe, mogą być nawet te firmy Polfa. Tam jest naprawdę niezła stopa zwrotu, która jest gwarantowana, tylko trzeba rozważyć właśnie czy (...)

mBank - eKonto - Opinie

Niektóre firmy wchodzą w takie partnerskie umowy z bankami, ale wykorzystują też sytuacje, ze jak klient się nie upomni to mają większy zysk z usługi bądź sprzedaży towaru. Zyk jest jednak na krótką metę. Jakby poinformo (...)

Konto Doskonałe Open Finance, nie takie doskonałe...

Konto z możliwością oszczędzania środków proponowane przez doradców Open Finance, firmy zajmującej się doradztwem finansowym. Starają się doradzić, jakie produkty obecnie są najbardziej opłacalne z punktu widzenia klient (...)

Jakie konto dla nastolatka?

13 lat - tyle wystarczy mieć, aby posiadać własne konto osobiste. Bankierzy zachęcają do otwierania takich kont. Twierdzą, że powstają one z myślą o nastolatkach, które mają nauczyć się korzystać z kont osobistych. (...)

Jakie konto dla studenta?

Cześć! Możecie mi polecić w jakich bankach znajdę najkorzystniejsze oferty jeżeli chodzi o konto osobiste? Jestem studentem i zależy mi na jak najniższych kosztach prowadzenia konta. Czy znacie może jakieś oferty, gdz (...)

Konto dla 15-latka

Konto Pierwsze , jest dla dzieci od 13 do 18. roku zycia, wiec dla 15-latka w sam raz. Bank oferuje platformę edukacyjna dla X -latka A wniosek możesz złożyć przez internet, konto oczywiscie darmowe i masz nad nim kontr (...)

Konto Junior w PKO BP dla najmłodszych

A ja już wybrałem konto Junior dla mojej córki oraz syna, bo jestem wieloletnim klientem PKO BP i wszystkim polecam konta dla najmłodszych, bo po pierwsze ma się kontrolę nad takim kontem bankowym dla najmłodszych, a po (...) zaś takie konto Junior uczy dzieci oszczędzania i za takie oszczędzanie premiuje, co ma kolosalne znaczenie dla posiadaczy takich kont bankowych dla dzieci. (...)

Konto dla młodych - PKO BP - Opinie

PKO BP Konto dla młodych to dobre konto dla takich jak ja, czyli młodej osoby, która ma ograniczony budżet, więc każda złotówka się liczy. Dlatego też warto posiadać takie tanie konto w PKO BP. Opinie zwłaszcza o Koncie (...) dla młodych w PKO BP są bardzo przychylne, bo te konto po prostu na to zasługuje. (...)

Konto bankowe dla emeryta

się jej pieniążki do domu to ona czuje się w pewnego rodzaju obowiązku dać mu parę złotych za fatygę. Dlatego też poważnie zastanawiam się nad tym, czy nie założyć mamie konta w banku, na które wpływałaby jej eme (...)

Najnowsze porady

Konto dla studenta

Ja też poszukuję od jakiegoś czasu darmowego konta, ponieważ w obecnym mam wysoką opłatę za...

Najnowsze opinie klientów