Konto dla nastolatków

- wynik wyszukiwania

Jakie konto dla nastolatka?

13 lat - tyle wystarczy mieć, aby posiadać własne konto osobiste. Bankierzy zachęcają do otwierania takich kont. Twierdzą, że powstają one z myślą o nastolatkach, które mają nauczyć się korzystać z kont osobistych. (...)

Konto Pierwsze - PKO BP - Opinie

Moja siosta korzysta z konta pierwszego w PKO. I powiem wam że to konto dobre jest dla nastolatków. Wypłaca kasę z bankomatów za free. Nauczyła się też robić przelewy przez neta. (...)

Najtańsze konto dla dziecka

sprawdź Konto Pierwsze w PKO BP dla dzieci/nastolatków w wieku 13-18 lat , nie ma żadnych opłat za prowadzenie konta, przelewy są za darmo, obsługa konta przez internet i darmowe wypłaty z bankomatów (...)

Konto młodzieżowe - Getin Bank - Opinie

na temat tego konta młodzieżowego w Getin Banku muszą być przychylne, bo te konto jest dobrym produktem dla nastolatków. Nie trzeba spełniać wiele warunków, aby dobrze, w pełni oraz bezpłatnie korzystać z tego kont (...) Opiniea dla młodzieży w Getin Banku. (...)

Konto osobiste db Smart - Deutsche Bank - Opinie

osobistym db Smart Deutsche Bank i to mi się podoba, a zwłaszcza mojemu synowi, któremu założyłem takie konto dla nastolatków. Założyliśmy takie konto osobiste db Smart. ponieważ opinie na temat tego konta były bar (...)

Konto dla osoby niepełnosprawnej

nastolatkow czy emerytów. Mnie natomiast interesuje, czy jakiś bank oferuje konta skierowane bezpośrednio dla osób niepełnosprawnych? Wie ktoś może coś na ten temat? Pozdrawiam (...)

właśnie przez te banki. Mi te konto młodzieżowe w Getin Banku podoba, jest tam wiele funkcji i możliwości dla nastolatków, między innymi możliwość oszczędzania i zarabiania pieniędzy na lokatach terminowych. A Getin (...) A dlaczego sugerujesz mBank, a nie właśnie Getin Bank jak właśnie go nie polecasz. Może jakieś argumenty za i przeciw ofert kont bankowych oferowanychBank jest w chwili obecnej płacić najwięcej za powierzone im pieniądze (...)

Konto Junior - Meritum Bank - Opinie

Junior Meritum Bank, jako kolejny bank zwrócił uwagę na to, iż według powszechnych opinii coraz więcej nastolatków chce posiadać własne konto bankowe. Bank wyszedł naprzeciw oczekiwaniom konsumentów i stworzył Kon (...) Meritum Bank i jego Kontoto Junior, które jest kontem osobistym dla osób po 13., a przed 18. rokiem życia. Posiadanie Konta Junior pozwala dziecku na możliwość nauki zarządzania posiadanymi środkami, jednocześnie rodzic (...)

izzyKONTO - mBank - Opinie

izzyKONTO – internetowe konto dla najmłodszych klientów mBanku Jak głoszą coraz bardziej powszechne opinie osób korzystających z bankowości internetowej usługi oferowane w ten sposób stają się coraz bardziej atrakcyjn (...) otwarta na zmiany jest młodzież w wieku 13-18 lat. Właśnie dla tej grupy odbiorców mBank stworzył konto dla tej grupy odbiorców o nazwie izzyKONTO. izzyKONTO to produkt bankowy, który jest kontem osobistym. J (...)

Konto młodzieżowe banku Getin Bank, czyli konto dla nastolatków Konto młodzieżowe, jako konto osobiste dla osób, które ukończyły 13 rok życia zbiera coraz bardziej przychylne opinie. Jest to produkt, który pozwoli nas (...) iż jest to produkt, który przeznaczony jest dla osób od trzynastego do dwudziestego szóstego roku życia. Konto młodzieżowe to konto osobiste, które może zostać otworzone przez osobę pełnoletnią, która posiada już ra (...)

Jakie konto dla studenta?

Cześć! Możecie mi polecić w jakich bankach znajdę najkorzystniejsze oferty jeżeli chodzi o konto osobiste? Jestem studentem i zależy mi na jak najniższych kosztach prowadzenia konta. Czy znacie może jakieś oferty, gdz (...)

Jakie konto dla nastolatka?

będzie atrakcyjniejszym dla banku użytkownikiem. Co jeszcze ciekawego zapewnione jest użytkownikom kont dla nastolatków? Użytkownicy Izzy Konta mogą liczyć na rabaty do 55% przy płatnościach kartą, bezpłatne przele (...) 13 lat - tyle wystarczy mieć, aby posiadać własne konto osobiste. Bankierzy zachęcają do otwierania takich kont. Twierdzą, że powstają one z myślą o nastolatkach, które mają nauczyć się korzystać z kont osobistych. Pewne (...)

Gdzie konto dla firm za darmo?

konta firmoego, ale żeby ono było w rzeczywistości darmowe bez spełniania szeregu warunków. I żeby te konto firmowe był naprawdę darmowe po za okresem również promocyjnym. Czy znacie takie banki, które oferują ta (...)

Konto dla 15-latka

Konto Pierwsze , jest dla dzieci od 13 do 18. roku zycia, wiec dla 15-latka w sam raz. Bank oferuje platformę edukacyjna dla X -latka A wniosek możesz złożyć przez internet, konto oczywiscie darmowe i masz nad nim kontr (...)

Konto Junior w PKO BP dla najmłodszych

A ja już wybrałem konto Junior dla mojej córki oraz syna, bo jestem wieloletnim klientem PKO BP i wszystkim polecam konta dla najmłodszych, bo po pierwsze ma się kontrolę nad takim kontem bankowym dla najmłodszych, a po (...) zaś takie konto Junior uczy dzieci oszczędzania i za takie oszczędzanie premiuje, co ma kolosalne znaczenie dla posiadaczy takich kont bankowych dla dzieci. (...)

Konto dla młodych - PKO BP - Opinie

PKO BP Konto dla młodych to dobre konto dla takich jak ja, czyli młodej osoby, która ma ograniczony budżet, więc każda złotówka się liczy. Dlatego też warto posiadać takie tanie konto w PKO BP. Opinie zwłaszcza o Koncie (...) dla młodych w PKO BP są bardzo przychylne, bo te konto po prostu na to zasługuje. (...)

Konto bankowe dla emeryta

się jej pieniążki do domu to ona czuje się w pewnego rodzaju obowiązku dać mu parę złotych za fatygę. Dlatego też poważnie zastanawiam się nad tym, czy nie założyć mamie konta w banku, na które wpływałaby jej eme (...)

witam, wiem że teraz konto w banku może mieć już dziecko które ukończyło 13 lat, ale czy to się opłaca? czy opłaty za utrzymanie konta nie przewyższą zysku z trzymanych tam niewielkich pieniążków? syn kończy właśnie 13 l (...) 2 tys zł w skarbonce, uzbierał to przez parę lat i chciałby oszczędzać dalej, czy jest sens zakładania konta dla dziecka mając taka kwotę do dyspozycji? wiadomo wpływy na takie konto będą raczej rzadko, jakieś święta, u (...)

Mam pytanie odnośnie konta dla najmłodszych, które oferuje PKO BP. Można takie konto dla swoich dzieci założyć i korzystać w pełni z serwisu Junior, ale czy jest jakiś minimalny wiek, który jest do założenia takiego kont (...) a dla najmłodszych Junior w PKO BP? (...)

Jakie drogie konto bankowe, a jakie jest tanie konto?

Wiesz, nie da się jednoznacznie określić, jakie konto bankowe jest drogie. Dla kogoś kto zarabia miesięcznie 20 tys. złotych, to konto z opłatą 20 zl/msc będzie tanie, z kolei dla osoby zarabiającej najniższa krajową, id (...) entyczne konto będzie drogie. Jedynie z całą pewnością można stwierdzic, że konto darmowe jest tanie i to dla każdego ;p (...)

Eurokonto Kieszonkowe - Pekao - Opinie

Opinie na temat tego konta dla młodzieży w Pekao są ciekawe, ale jest to konto praktycznie pozbawione wszelkich opłat, które musimy płacić przy kontach bankowych dla dorosłych. Uważam, że tutaj mamy z dobrymi i tanimi ro (...) związaniami i dla naszej młodzieży jest to konto godne polecenia. (...)

Konto dla młodych w PKO BP obie ostatnio założyłem, studiuję i trochę pracuję. Założyłem sobie te konto, bo uległe dobrym opiniom na temat tego studenckiego konta. Konto dla młodych jest przede wszystkim bardzo łatwo zał (...) ożyć przez internet i to jest bardzo dobre rozwiązanie, nie trzeba iść do banku, natomiast utrzymanie Konta dla młodych jest chyba najtańszym kontem na rynku dla studentów na polskim rynku bankowym. (...)

Konto<30 - BZ WBK - Opinie

które mówią, że takie konto jest dla wiecznych studentów, a inne opinie wyrażają się o tym koncie studenckim w BZ WBK dają poczucie przedłużenia swojej młodości. To jest fajna sprawa, ze takie konto studenckie jest dla l (...) udzi do lat 30. Dla mnie w tym koncie KONTO (...)

BPS - Konto osobiste - Pakiet Aktywny - Opinie

Moim zdaniem oferta bardzo ciekawa i warta rozważenia. Konto osobiste BPS z Pakietem Aktywnym daje wiele możliwości. Jeśli ktoś szuka konta elastycznego łatwo dopasowującego się do potrzeb kenta to to konto jest akurat (...) dla niego. Ja nie widzę wielu niedogodności. Jak dla mnie duży plus dla BPS. (...)

Jk dla mnie to te wszystkie konta dla młodzieży są do siebie bardzo podobne. Najwalniejsze dla mnie przy zakładaniu rachunku dla moich dzieci było to żeby pieniądze przelewane były błyskawicznie i bez kosztów. W PKO mam (...)

Eurokonto Intro - Pekao - Opinie

Eurokonto Intro w Pekao to konto dla takiego studenta jak ja, konto dla studentów w tym banku jest tanie w utrzymaniu, podoba mi się możliwość skorzystania z szeregu różnych rabatów i zniżek dla posiadaczy Eurokonto Int (...)

Plan Aktywny - BGŻ - Opinie

Nie wiem dlaczego konto w BGŻ nazywa się Planem dla Aktywnych, bo nawet będąc aktywnym niewiele się zyskuje na posiadaniu pieniędzy na takim koncie osobistym w BGŻ. Konto Plan dla Aktywnych jest dla ludzi chyba bardziej (...) nie stracić na rzecz bardzo wysokiej jak na Polskę opłaty za miesięczne utrzymanie takiego konta w BGŻ Planu dla Aktywnych. (...)

Dla studentów, którzy potrafią skończyć studia do ukończenia 26 roku życia to PKO BP Konto dla młodych jest atrakcyjne, bo pozbawione opłat, gorzej jak już więcej niż 26 lat to przy wpływach mniejszych niż 1000 złotych (...) PKO BP Konto dla młodych nie jest już tak dobrym produktem. Każdy jednak ma indywidualne podejście związane z wyborem konta bankowego, więc moje opinie na temat tego konta dla młodych mogą się różnić i to diametralnie. (...)

Getin Bank - Konto Słoneczne - Opinie

Opinie są pozytywne, a jest wielu, którzy posiadają takie Konto Słoneczne w Getin Banku. Konto jest w miarę atrakcyjne dla osób starszych, bo jest to konto bankowe dla ludzi w wieku powyżej 55 lat. (...)

Te konto bankowe Plan Aktywny w BGŻ jest typowym kontem osobistym dla ludzi majętnych, ale jak nawet ma się takie konto za darmo, bo mając wysokie saldo wynoszące ponad 9 tysięcy złotych, to i tak BGŻ niewiele ma dla zao (...) ferowania dla ludzi, którzy mają pieniądze i mogliby przynieść dodatkowe profity dla banku. Moja opinia niestety jest bardziej na minus, bo BGŻ mógłby się jednak bardziej postarać z ofertą konta osobistego, który chce pr (...)

Gdzie założyć konto studenckie?

Pytanie jest z mojej strony banalne, ale jest wiele ofert kont studenckich. Gdzie można założyć dobre konto studenckie? Chodzi mi o koszty, a właściwie brak kosztów, może są jakieś promocje i bonusy do takiego konta stud (...)

Konto osobiste student - Banku Millennium - Opinie

Konto osobiste student w Millennium Banku jest prostym, ale też w zamian jest to konto dla studentów, które może się podobać ze względu na niskie koszty utrzymania takiego konta. Opinie wśród internautów i studentów doda (...) tkowo muszą być jak najbardziej przychylne, bo na tle innych kont dostępnym dla studentów Konto osobiste student dla studentów Konto osobiste student w Millennium Bank jest jak najbardziej atrakcyjne. (...)

Najnowsze porady

Konto dla studenta

Ja też poszukuję od jakiegoś czasu darmowego konta, ponieważ w obecnym mam wysoką opłatę za...

Najnowsze opinie klientów