Konto dla seniora

- wynik wyszukiwania

Konto bankowe dla emeryta

Jest ono dedykowane dla osób powyżej 60 roku życia. Aczkolwiek warto pomyśleć także nad kontem dla seniora w Banku Pocztowym. Mama wcale nie musi mieć do niego karty. Po prostu wypłaci pieniądze na pierwsz (...) Z tego co wiem, to ciekawą ofertę w tej kwestii ma choćby nawet bank PKO BP. Nazywa to się chyba "Konto Pogodne".ej lepszej poczcie - nawet na drugim końcu Polski. Do tego może opłacać wygodnie rachunki z konta (...)

Tak jak przedmówca - polecam Bank Pocztowy. Trudno o lepszą ofertę dla seniora, zwłaszcza że pieniądze można wpłacić i wypłacić na każdej poczcie. Jeśli nawet więc mama pojedzie np. na wakacje nad morze, to bez problemu (...)

Jakie konto dla nastolatka?

13 lat - tyle wystarczy mieć, aby posiadać własne konto osobiste. Bankierzy zachęcają do otwierania takich kont. Twierdzą, że powstają one z myślą o nastolatkach, które mają nauczyć się korzystać z kont osobistych. (...)

Jakie konto dla studenta?

Cześć! Możecie mi polecić w jakich bankach znajdę najkorzystniejsze oferty jeżeli chodzi o konto osobiste? Jestem studentem i zależy mi na jak najniższych kosztach prowadzenia konta. Czy znacie może jakieś oferty, gdz (...)

Gdzie konto dla firm za darmo?

konta firmoego, ale żeby ono było w rzeczywistości darmowe bez spełniania szeregu warunków. I żeby te konto firmowe był naprawdę darmowe po za okresem również promocyjnym. Czy znacie takie banki, które oferują ta (...)

Konto dla 15-latka

Konto Pierwsze , jest dla dzieci od 13 do 18. roku zycia, wiec dla 15-latka w sam raz. Bank oferuje platformę edukacyjna dla X -latka A wniosek możesz złożyć przez internet, konto oczywiscie darmowe i masz nad nim kontr (...)

Konto Junior w PKO BP dla najmłodszych

A ja już wybrałem konto Junior dla mojej córki oraz syna, bo jestem wieloletnim klientem PKO BP i wszystkim polecam konta dla najmłodszych, bo po pierwsze ma się kontrolę nad takim kontem bankowym dla najmłodszych, a po (...) zaś takie konto Junior uczy dzieci oszczędzania i za takie oszczędzanie premiuje, co ma kolosalne znaczenie dla posiadaczy takich kont bankowych dla dzieci. (...)

Konto dla młodych - PKO BP - Opinie

PKO BP Konto dla młodych to dobre konto dla takich jak ja, czyli młodej osoby, która ma ograniczony budżet, więc każda złotówka się liczy. Dlatego też warto posiadać takie tanie konto w PKO BP. Opinie zwłaszcza o Koncie (...) dla młodych w PKO BP są bardzo przychylne, bo te konto po prostu na to zasługuje. (...)

się jej pieniążki do domu to ona czuje się w pewnego rodzaju obowiązku dać mu parę złotych za fatygę. Dlatego też poważnie zastanawiam się nad tym, czy nie założyć mamie konta w banku, na które wpływałaby jej eme (...)

Najtańsze konto dla dziecka

witam, wiem że teraz konto w banku może mieć już dziecko które ukończyło 13 lat, ale czy to się opłaca? czy opłaty za utrzymanie konta nie przewyższą zysku z trzymanych tam niewielkich pieniążków? syn kończy właśnie 13 l (...) 2 tys zł w skarbonce, uzbierał to przez parę lat i chciałby oszczędzać dalej, czy jest sens zakładania konta dla dziecka mając taka kwotę do dyspozycji? wiadomo wpływy na takie konto będą raczej rzadko, jakieś święta, u (...)

Mam pytanie odnośnie konta dla najmłodszych, które oferuje PKO BP. Można takie konto dla swoich dzieci założyć i korzystać w pełni z serwisu Junior, ale czy jest jakiś minimalny wiek, który jest do założenia takiego kont (...) a dla najmłodszych Junior w PKO BP? (...)

Jakie drogie konto bankowe, a jakie jest tanie konto?

Wiesz, nie da się jednoznacznie określić, jakie konto bankowe jest drogie. Dla kogoś kto zarabia miesięcznie 20 tys. złotych, to konto z opłatą 20 zl/msc będzie tanie, z kolei dla osoby zarabiającej najniższa krajową, id (...) entyczne konto będzie drogie. Jedynie z całą pewnością można stwierdzic, że konto darmowe jest tanie i to dla każdego ;p (...)

Eurokonto Kieszonkowe - Pekao - Opinie

Opinie na temat tego konta dla młodzieży w Pekao są ciekawe, ale jest to konto praktycznie pozbawione wszelkich opłat, które musimy płacić przy kontach bankowych dla dorosłych. Uważam, że tutaj mamy z dobrymi i tanimi ro (...) związaniami i dla naszej młodzieży jest to konto godne polecenia. (...)

Konto dla młodych w PKO BP obie ostatnio założyłem, studiuję i trochę pracuję. Założyłem sobie te konto, bo uległe dobrym opiniom na temat tego studenckiego konta. Konto dla młodych jest przede wszystkim bardzo łatwo zał (...) ożyć przez internet i to jest bardzo dobre rozwiązanie, nie trzeba iść do banku, natomiast utrzymanie Konta dla młodych jest chyba najtańszym kontem na rynku dla studentów na polskim rynku bankowym. (...)

Konto<30 - BZ WBK - Opinie

które mówią, że takie konto jest dla wiecznych studentów, a inne opinie wyrażają się o tym koncie studenckim w BZ WBK dają poczucie przedłużenia swojej młodości. To jest fajna sprawa, ze takie konto studenckie jest dla l (...) udzi do lat 30. Dla mnie w tym koncie KONTO (...)

BPS - Konto osobiste - Pakiet Aktywny - Opinie

Moim zdaniem oferta bardzo ciekawa i warta rozważenia. Konto osobiste BPS z Pakietem Aktywnym daje wiele możliwości. Jeśli ktoś szuka konta elastycznego łatwo dopasowującego się do potrzeb kenta to to konto jest akurat (...) dla niego. Ja nie widzę wielu niedogodności. Jak dla mnie duży plus dla BPS. (...)

Jk dla mnie to te wszystkie konta dla młodzieży są do siebie bardzo podobne. Najwalniejsze dla mnie przy zakładaniu rachunku dla moich dzieci było to żeby pieniądze przelewane były błyskawicznie i bez kosztów. W PKO mam (...)

Eurokonto Intro - Pekao - Opinie

Eurokonto Intro w Pekao to konto dla takiego studenta jak ja, konto dla studentów w tym banku jest tanie w utrzymaniu, podoba mi się możliwość skorzystania z szeregu różnych rabatów i zniżek dla posiadaczy Eurokonto Int (...)

Plan Aktywny - BGŻ - Opinie

Nie wiem dlaczego konto w BGŻ nazywa się Planem dla Aktywnych, bo nawet będąc aktywnym niewiele się zyskuje na posiadaniu pieniędzy na takim koncie osobistym w BGŻ. Konto Plan dla Aktywnych jest dla ludzi chyba bardziej (...) nie stracić na rzecz bardzo wysokiej jak na Polskę opłaty za miesięczne utrzymanie takiego konta w BGŻ Planu dla Aktywnych. (...)

Dla studentów, którzy potrafią skończyć studia do ukończenia 26 roku życia to PKO BP Konto dla młodych jest atrakcyjne, bo pozbawione opłat, gorzej jak już więcej niż 26 lat to przy wpływach mniejszych niż 1000 złotych (...) PKO BP Konto dla młodych nie jest już tak dobrym produktem. Każdy jednak ma indywidualne podejście związane z wyborem konta bankowego, więc moje opinie na temat tego konta dla młodych mogą się różnić i to diametralnie. (...)

Getin Bank - Konto Słoneczne - Opinie

Opinie są pozytywne, a jest wielu, którzy posiadają takie Konto Słoneczne w Getin Banku. Konto jest w miarę atrakcyjne dla osób starszych, bo jest to konto bankowe dla ludzi w wieku powyżej 55 lat. (...)

Te konto bankowe Plan Aktywny w BGŻ jest typowym kontem osobistym dla ludzi majętnych, ale jak nawet ma się takie konto za darmo, bo mając wysokie saldo wynoszące ponad 9 tysięcy złotych, to i tak BGŻ niewiele ma dla zao (...) ferowania dla ludzi, którzy mają pieniądze i mogliby przynieść dodatkowe profity dla banku. Moja opinia niestety jest bardziej na minus, bo BGŻ mógłby się jednak bardziej postarać z ofertą konta osobistego, który chce pr (...)

Gdzie założyć konto studenckie?

Pytanie jest z mojej strony banalne, ale jest wiele ofert kont studenckich. Gdzie można założyć dobre konto studenckie? Chodzi mi o koszty, a właściwie brak kosztów, może są jakieś promocje i bonusy do takiego konta stud (...)

Konto osobiste student - Banku Millennium - Opinie

Konto osobiste student w Millennium Banku jest prostym, ale też w zamian jest to konto dla studentów, które może się podobać ze względu na niskie koszty utrzymania takiego konta. Opinie wśród internautów i studentów doda (...) tkowo muszą być jak najbardziej przychylne, bo na tle innych kont dostępnym dla studentów Konto osobiste student dla studentów Konto osobiste student w Millennium Bank jest jak najbardziej atrakcyjne. (...)

Za wypłatę z konta naszych pieniędzy zarówno czy jest to normalne konto osobiste czy konto dla studenta zapłacimy zawsze i to słono. Tutaj z autorem artykułu mogę się zgodzić, ze mBank ma chyba najlepsze waunki kont dla (...)

Własna firma a konto osobiste

na otwieranie własnej działalności sprawiają, że coraz więcej Polaków decyduje się otwierać własne firmy. Dla osoby zakładającej swoją pierwszą działalność wiele jest niewiadomych. (...)

Od roku jestem użytkownikiem konta "PKO Konto dla Młodych" jest ono przeznaczone dla studentów w wieku od 18 do 26 lat. Nic nie płacisz za wypłaty kartą z bankomatów,ponadto jest tanie w utrzymaniu, nic nie pł (...) acisz za jego prowadzenie. Dla mnie jest to najlepsza oferta (...)

BZ WBK - Konto24 VIP - Opinie

Dla jasności nie jestem klientem VIP. Ale dla mnie to jakaś paranoja. Miesięczna opłata za konto to 50 złotych. Dodatkowo głupi warunek że na konto miesięcznie muszą być księgowane wpływy w wysokości minimum 1000 złotych (...)

Ja mam konto dla młodych w PKO i jest spoko. Fajnie dopasowane dla studenta takiego jak ja. Za przelewy i wypłaty z bankomatów w Polsce i zagranica nic nie place. Prowadzenie tez mam za free. (...)

Na co zwrócić uwagę wybierając konto dla dziecka?

13 lat. Banki mają wiele ofert i każdy przyciąga właśnie do siebie. Na co jednak zwrócić uwagę wybierając konto dla 14 latka? Czym powinno się ono charakteryzować, czego unikać by nie ponosić dodatkowych opłat. (...) Wiadomo że konto bankowe można założyć dziecku nawet w wieku (...)

Konto dla pary

Witam, Wraz z moją żoną chcielibyśmy założyć razem konto bankowe. Czy moglibyście polecić nam jakiś bank, ktory oferuje najlepsze rozwiązanie dla tego typu konta bankowego? Na pewno będziemy chcieli do niego wziąc kartę (...)

Najnowsze porady

Konto dla studenta

Ja też poszukuję od jakiegoś czasu darmowego konta, ponieważ w obecnym mam wysoką opłatę za...

Najnowsze opinie klientów