Konto junior

- wynik wyszukiwania

Konto Junior - Meritum Bank - Opinie

pewne nieporozumienie opłaty za wypłatę z bankomatu z konta Junior, dlatego też podzielam wasze opinie, że Konto Junior w Meritum Banku jest wielkim nieporozumieniem, zwłaszcza, że mamy tutaj opinie na temat konta Jun (...)

Konto Junior w PKO BP dla najmłodszych

które oferuje PKO BP. Można takie konto dla swoich dzieci założyć i korzystać w pełni z serwisu Junior, ale czy jest jakiś minimalny wiek, który jest do założenia takiego konta dla najmłodszych Junior w PKO (...)

Konto Junior - Eurobank - Opinie

temat tego konta Junior Eurobanku będą różne, to zależy na co kogo stać, i czy właśnie kogoś stać na takie konto Junior w Eurobanku. (...) Konto młodzieżowe Junior w Eurobanku jest powiązane z kontem osobistym jego opiekuna prawego najczęściej posiadaczami są rodzice takiego dziecka, to jest świetny pomysł, bo dorosły ma kontrolę nad kontem swojej latorośli (...)

Ekstrakonto Junior - Kredyt Bank - Opinie

Ekstrakonto Junior w Kredyt Banku to idealne konto dla moich dzieci, mieszczą się w limitach wiekowych, więc czas dać im pieniądze właśnie wpłacając na Ekstrakonto Junior odpowiednie środki pieniężne, aby mogły korzystać (...) środkach pieniężnych jest to wielki autu tego konta młodzieżowego. Mam nadzieję, że moje opinie Ekstrakoncie Junior w Kredyt Banku są wśród internautów takie same, czyli bardzo pozytywne. (...)

Może opłata za kartę debetową do konta Junior nie jest wysoka, ale na pewno za wysoka jest opłata za wypłatę z bankomatu z konta młodzieżowego Junior. Nie wiem, kto chce zarobić na młodzieży, ale Meritum Bank tylko chce (...)

dziecka. Mój syn ma już 16 lat i uznałam że najwyższy czas żeby w końcu nauczył się dbać o własne finanse. Konto junior bardzo w tym pomaga. (...) się z twoją opinią. Sama właśnie założyłam konto mojemu dziecku i bardzo mi odpowiada i to moje clasic i to junior dla (...)

Świetna sprawa dla najmłodszych, chyba spróbuję założyć takie konta bankowe w PKO dla najmłodszych Junior. Oprocentowanie takiego konta Junior jak na inne oferty kont bankowych w ogóle jest rewelacyjne. (...)

Nowoczesne rozwiązania do tego konta bankowego Junior przygotował Eurobank. Nie różnią się od normalnego konta dla pełnoletnich osób. Atutem konta Junior jest przede wszystkim brak opłat związanych z prowadzeniem konta (...) oraz wydaniem karty debetowej. To świetne konto dla młodzieży. (...)

Konto Osobiste Junior - Millennium - Opinie

Warunki Konta Osobistego Junior w Millennium Banku są podobne do kont osobistych dla dorosłych. Ja takie warunki przyjmuję, bo od wielu lat posiadam konto w Millennium Banku. Jakby moje dzieci miały ten wiek, który tutaj (...) jest wymagany, aby założyć takie Konto Osobiste Junior, to pewnie już by posiadały takie Konto Osobiste Junior w Millennium Banku. Dziwią mnie tutaj opinie o tym koncie i w ogóle o Millennium Banku niezbyt pozytywne opin (...)

Nie nazwałabym konta meritum junior najlepszym, najpierw ponad miesiąc czekałam na wydanie karty Juniorowi, dopiero po przypomnieniu się bank zainteresował się wnioskiem, opłaty za każdą wypłatę z bankomatu zupełnie mija (...) kwoty do przelewów, natomiast Junior ciągle nie ma możliwości zrobienia takiego przelewu. Założyłam takie konto dla dziecka, ale po trzech miesiącach od podjęcia tej decyzji widzę, że zupełnie nie spełnia ono naszyc (...)

A ja już wybrałem konto Junior dla mojej córki oraz syna, bo jestem wieloletnim klientem PKO BP i wszystkim polecam konta dla najmłodszych, bo po pierwsze ma się kontrolę nad takim kontem bankowym dla najmłodszych, a po (...) drugie pozbawione jest kosztów z obsługą takiego konta bankowego, po trzecie zaś takie konto Junior uczy dzieci oszczędzania i za takie oszczędzanie premiuje, co ma kolosalne znaczenie dla posiadaczy takich kont bankowyc (...)

Ekstrakonto Junior, czyli konto dla młodzieży Kredyt Banku Ekstrakonto Junior to produkt, który posiada więcej przychylnych opinii na swój temat, niż opinii negatywnych. Konto to jest dedykowane dla osób, które ukończ (...) z posiadanych środków. Produkt pozwala na dużą swobodę w korzystaniu z posiadanych środków na Ekstrakoncie Junior, jak również pozwala w pełni kontrolować swoje wydatki i wpływy na ten rachunek. Dzięki posiadaniu tego (...)

Jakie konto dla nastolatka?

13 lat - tyle wystarczy mieć, aby posiadać własne konto osobiste. Bankierzy zachęcają do otwierania takich kont. Twierdzą, że powstają one z myślą o nastolatkach, które mają nauczyć się korzystać z kont osobistych. (...)

Meritum Bank i jego Konto Junior Meritum Bank, jako kolejny bank zwrócił uwagę na to, iż według powszechnych opinii coraz więcej nastolatków chce posiadać własne konto bankowe. Bank wyszedł naprzeciw oczekiwaniom kons (...) umentów i stworzył Konto Junior, które jest kontem osobistym dla osób po 13., a przed 18. rokiem życia. Posiadanie Konta Junior pozwala dziecku na możliwość nauki zarządzania posiadanymi środkami, jednocześnie rodzic moż (...)

Najtańsze konto dla dziecka

urodziny itp. to coś tam mu zawsze wpada do skarbonki i nie wiem czy nie zaproponować założenie konta junior, jak myślicie? (...) witam, wiem że teraz konto w banku może mieć już dziecko które ukończyło 13 lat, ale czy to się opłaca? czy opłaty za utrzymanie konta nie przewyższą zysku z trzymanych tam niewielkich pieniążków? syn kończy właśnie 13 l (...)

rozważam pomiędzy eurokonto junior pekao sa a izzykonto mbank poradźcie które lepsze? (...)

Chyba założę moim dzieciom konta Junior, sam posiadam konto osobiste w PKO BO i będę mógł nadzorować ich konta. (...)

Konto Junior banku Eurobank – produkt dla niepełnoletniej grupy klientów Konto Junior to, jak głoszą powszechne opinie twórców tego produktu bankowego, rachunek osobisty, który jest przeznaczony i dedykowany dla osób, (...) ten cieszy się coraz większą popularnością szczególnie pośród dzieci klientów banku Eurobank. Konto Junior może być produktem całkowicie darmowym, jednak należy w tym celu spełnić jeden warunek. Konto Junior je (...)

Konto Pierwsze - PKO BP - Opinie

jest jeszcze konto Junior, dal dzieci do 13. roku życia, tam jest świetna platforma edukacyjna i dzieci bardzo chętnie z niej korzystają. To konto również polecam. Jest w płeni bezpieczne, rodzice o wszystkim wiedzą. (...)

Z tego co wiem to konto Junior w PKO jest dla dzieci do 13 lat. Dzieci mogą nauczyć się robić przelewy ale rodzic musi zaakceptować transakcje.Jest dostęp przez neta no i rodzic musi mieć rachunek w banku. (...)

jak również ubezpieczeniem od kosztów leczenia za granicą (do kwoty 60000 EUR) ważnym na całym świecie. Konto Junior samodzielnie może już obsługiwać osoba, która ukończyła 13 lat, ważne jest jednak to, aby miała n (...) Konto Osobiste Junior, konto dla osób pomiędzy 13., a 18. rokiem życia stworzone przez bank Millennium Konto Osobiste Junior, to konto przeznaczone dla najmłodszych klientów banku Millennium, które zbiera coraz bardzi (...)

dowodu dziecka daje jeszcze inne możliwości. Aby osoba niepełnoletnia mogła uruchomić sobie w Eurobanku Konto Junior musi posiadać dowód osobisty, lub paszport polski, lub legitymację szkolną wraz z dokumentem potw (...) Bardzo fajnie że bank oprócz konieczności przedstawieniaierdzającym numer PESEL. Konto Junior zostanie uruchomione tylko w momencie, gdy osoba zainteresowana uda się z opiekunem, rodzicem posiadającym konto w Eurobanku d (...)

takich kont dla najmłodszych, a jeszcze z taką zachętą w postaci dobrego oprocentowania takiego konta Junior. Ale myślę, że PKO BP zrobiła krok milowy, na pewno pojawią się świetne oferty innych konkurencyjnych b (...)

Ekstrakonto Junior w Kredyt Banku to świetne rozwiązanie dla moich nieletnich dzieci, założyłem im takie konto bankowe, dostają na nie kieszonkowe z mojego konta bankowego. Konto w Kredyt Banku dla młodzieży jest moim zd (...)

kont w Eurobanku dorosłych i dzieci. Dobre rozwiązanie i brak opłat, a także założenie sobie do Konta Junior w Eurobanku konta oszczędnościowego, co pozwoli dziecku zarządzać pieniędzmi, a tym samym oszczędzać pi (...)

poprzez które nauczyła się mądrego oszczędzania. W wakacje razem z żoną zauwazylismy ze PKO wprowadza konto junior i postanowilismy je zalozyc naszej córce. Co jest dobre w tym koncie? ze my mamy kontrole nad tym (...)

Konta oszczędnościowe BGŻOptima

Chcesz miesięcznie odkładać niewielkie kwoty i nie martwić się, co dzieje się z Twoimi pieniędzmi? To proste. Konto oszczędnościowe BGŻOptima możesz założyć przez Internet w kilka chwil i mieć pewność, że ulokowane środk (...)

SKO, które oczywiście wywodzi się z tego banku. Do tego trzeba dodać, że oprocentowanie takiego konta Junior w PKO BP wynosi 4,5 %. To jest jakaś dodatkowa motywacja, aby dziecko oszczędzało i zarabiało. Będzie w (...)

Właśnie opinie na temat tego młodzieżowego konta Junior w Meritum Banku nie mogą zbytnio być dobre, bo bank jest mało znany, ma mało placówek bankowych, chociaż młodzież korzysta z opcji internetowych do konta w Meritum (...) topnienie oszczędności na koncie, a bank jeszcze bardziej się wzbogaca. To chyba nie jest dobry przykład i konto w Meritum Banku dla młodzieży. (...)

Banku Millennium: Konto 360

rodziny - z myślą o nastolatkach i studentach zostały przygotowane specjalne wersje rachunku: Konto 360o Junior i Konto 360o Student. Więcej szczegółów na stronie banku. (...) Banku Millennium ma nowe konto czyli konto 360o. Konto jest darmowe po spełnieniu dwóch warunków wpływ minimum 1000 zł miesięcznie oraz 1 płatność kartą w miesiącu/. Można też przez 12 miesięcy bezpłatnie korzystać z doł (...)

Konta osobiste junior

13 rok życia, a nie przekroczyły jeszcze magicznej daty osiągnięcia pełnoletności w wieku lat 18. Takie konto junior zakładane jest przez rodzica, który sprawuje faktyczną pieczę nad kontem. Nie tylko jest głównym (...) większym usamodzielnianiu młodych ludzi wiele banków zaczyna wprowadzać do swojej oferty konta osobiste junior, które adresowane są do osób, które ukończyłynadawcą wszelkich wpływów na konto, lecz także posiada moc (...)

Konto osobiste db Smart - Deutsche Bank - Opinie

Konto osobiste db Smart, czyli bezpłatne konto dla osoby małoletniej. Konto osobiste db Smart jest produktem Deutsche Banku, stworzonym specjalnie dla osób, które ukończyły 13 rok życia, jednak nie skończyły jeszcze (...)

Pakiet Młodzieżowy - BPS - Opinie

Pakiet Młodzieżowy – konto dla najmłodszych klientów Grupy BPS Pakiet Młodzieżowy jest to produkt Grupy Banków Polskiej Spółdzielczości, który został stworzony dla najmłodszych, ale, jak również według wielu opinii, (...)

PKO BP Konto Pierwsze - konto dla najmłodszych klientów Konto w banku może mieć już uruchomione osoba, która ma ukończone 13 lat. Opinie na temat zakładania kont bankowych młodych są różne. Jak każdy produkt tego rod (...)

Najnowsze porady

Konto dla studenta

Ja też poszukuję od jakiegoś czasu darmowego konta, ponieważ w obecnym mam wysoką opłatę za...

Najnowsze opinie klientów