Najlepsze konto

- wynik wyszukiwania

Jakie konto walutowe najlepsze?

walucie. Mam konto w PKO BP czy najlepiej założyć w tym banku konto walutowe, bo tak najlepiej i najlepsze warunki? Czy lepiej konto założyć konto w innym banku? (...) Mam trochę euro, chciałbym założyć konto walutowe w tej właśnie europejskiej (...)

Jak wybrać najlepsze konto osobiste?

Mam takie pytanie jak w temacie czyli jak wybrać najlepsze konto osobiste? Na co w waszej opinia najlepiej zwrócić uwagę i czym się tak właściwe sugerować, ofert jest tak dużo że można kręćka dostać. Bank na banku,a w ka (...)

Najlepsze konto oszczędnościowe w Polsce to BGŻ Optima

Najlepsze konto oszczędnościowe w Polsce to BGŻ Optima, taką przeczytałem informację, ale czy ja wiem, że tak jest. Warunki owszem nawet są dobre, bo kwota do 20 000 złotych jest oprocentowana na koncie oszczędnościowym (...)

Konto w Polsce

Dokładnie najlepsze dla ciebie będzie konto internetowe. Polecam mBank, tam nie ma opłat, z każdego miejsca na świecie dokonasz przelewów i transakcji poprzez internet. (...)

Gdzie najlepszy limit odnawialny?

Najpierw zapytaj w banku, w którym posiadasz konto osobiste, a to jest najlepsze rozwiązanie, bo bank widzi twoje wpływy na konto, posiada twoją historię, często historię kredytową. (...)

Ile wynosi ZERO wg Szymona Majewskiego

konto Inteligo? to też PKO BP i tam jest wszystko darmowe z mniejszymi wymaganiami, wg mnie Inteligo to najlepsze konto na dziś do płacenia rachunków, na zakupy przez internet, jak trzeba to wypłaty z bankomatów PK (...)

Najtańsze konto dla dziecka

przez internet do innych banków do tego jest karta płatnicza bez opłat, wg mnie na dzień dzisiejszy to najlepsze konto dla dziecka, do tego dodatkowo są jeszcze jakieś rabaty (...) polecam izzyKONTO w mBank, konto jest darmowe, nie płaci się za prowadzenie, bezpłatne przelewy (...)

witam, wiem że teraz konto w banku może mieć już dziecko które ukończyło 13 lat, ale czy to się opłaca? czy opłaty za utrzymanie konta nie przewyższą zysku z trzymanych tam niewielkich pieniążków? syn kończy właśnie 13 l (...)

w jaki sposób można nauczyć dziecko oszczędzania

Konto oszczędnościowe to nie najlepsze rozwiązanie. Może lepsze było by zwykłe konto, na którym dziecko miało by ciągły dostęp do swoich pieniędzy. Niech np. młodzież sama z kieszonkowego odkłada pewną sumę na jakiś cel (...)

Jak rozpoznać dobre konto?

Dla mnie najlepsze konto to takie za które ja nie muszę ponosić żądnych opłat. Niestety chyba na razie mogę pomarzyć bo takie konto nie istnieje chyba w Polsce. Mimo że daje bankowi sporo kasy do dyspozycji to i tak oni (...) ciągną od emnie ile wlezie za różne dodatki, a konto nazywa się darmowe (...)

Konto dla pary

z moją żoną chcielibyśmy założyć razem konto bankowe. Czy moglibyście polecić nam jakiś bank, ktory oferuje najlepsze rozwiązanie dla tego typu konta bankowego? Na pewno będziemy chcieli do niego wziąc kartę kredytową (...)

Konto walutowe

konto walutowe. Zależy mi, żeby było to konto walutowe razem z kartą. Jakie konto będzie dla mnie najlepsze i najtańsze w utrzymaniu? Chodzi mi zarówno o jak najniższe opłaty za utrzymanie samego konta, wypła (...)

żeby było do tego konta osobistego przypisane konto oszczędnościowe? Często taką opcję proponują banki, a najlepsze konto osobiste to takie, które pozbawione jest opłat albo są bardzo małe opłaty za prowadzenie, a os (...) Chodzi ci o konto osobiste, ale teżzczędnościowe konto to brak opłat za przelew na konto osobiste oraz dobrze oprocentowane, znacznie powyżej 4 procent w skali roku. (...)

Inteligo czy mBank

mBank- dla mnie istnieje tylko jeden bank . Nie pociągają mnie reklamy innych banków twierdzących że są najlepsze. Ten spełnia w 100% moje oczekiwania i zaspokaja moje potrzeby. (...)

Konto firmowe - ING - Opinie

Konto firmowe z Lwem Direct ING Banku Śląskiego to bezapelacyjnie najlepsze konto firmowe dla przedsiębiorcy biorąc pod uwagę koszty związane z takim kontem firmowym oraz jakością. Opinie pozytywne o koncie firmowym w IN (...)

mBank- założyć konto internetowe?

jeżeli chodzi o banki internetowe, nadal pozostaje liderem na naszym rynku w tej dziedzinie. Dlatego też ma najlepsze produkty oraz rozwiązania dla klientów. Przynajmniej spróbowałbym założyć konto w mBanku i poznać te (...)

KOnto dla młodego małżeństwa jakie najlepsze?

nie było by obciążone wielkimi kosztami. Ponadto chcielibyśmy oszczędzać więc fajnie by było jeśli takie konto miało również taką możliwość. Nie mamy doświadczenia w tej kwestii więc chętnie wysłuchamy co nam poleci (...)

Millenium - Dobre Konto - Opinie

Jak zakładałam to konto wszytko wydawało się dobrze. Wybrałam najlepsze z możliwych. Teraz nie jestem tego taka pewna. Ciągle za coś płacę. Szczytem który mnie zdenerwował do granic możliwości było ubezpieczenie karty. C (...)

Co załozyć konto oszczędnośiowe czy lokatę?

chciała bym dopłacać kolejne kwoty, nie wiem w jakiej miały by być wysokości. Co moim przypadku było by najlepsze? (...) Witajcie, mam prośbę pomóżcie mi podjąć decyzję co właściwie jest warto założyć. Konto oszczędnościowe czy lokatę? Mam oszczędności nie dużo bo to zaledwie 5 tysięcy. Co miesiąc (...)

Ekstrakonto Junior - Kredyt Bank - Opinie

uczył się korzystania z technologii bankowej oraz uczył się jakiejś odpowiedzialności. o konto wydaje mi się najlepsze z dostępnych. (...) Dlaczego uważasz, że to konto jest dla inteligentnych dzieci. Mój syn jest uroczy i fantastyczny ale o inteligencji trudno mówić (chyba ma to po swoim ojcu). Czy w związku z tym konto nadaje się dla niego. Nie chcę dawa (...)

Lokaty na dłuzszy okres z dobrym oprocentowaniem?

Jak chcesz lokatę na dłuższy czas to zapomnij. Co do oprocentowania to najlepsze oferty to są te internetowe. Nie ma co jednak liczyć na kokosy. Z tego co się zorientowałem to max dają 5,5%. Najmniej 2,5%. Tego drugiego (...)

Co to jest karta "Coin"?

Dal mnie też to chyba nie będzie najlepsze wyjście, jak mam kilka kart czy to płatniczą czy t o kredytową lub jakąś lojalnościową to wiem co i jak, a tak mając jedną kartę coin, to chyba można się pogbić? (...)

PKO BP - Superkonto Oszczędne - Opinie

za darmo, a dla starszych polecam superkonto z IKO, wystarczył płacić IKO żeby było za darmo, to są moje najlepsze typy na rynku, no i w PKO tym samym poza tym ze konta sa darmowe, usługi tez, a IKO to genialny s (...) Polecam konto Dla Młodych, jesli macie 26. lat jestposob płatnosci :P (...)

BZ WBK - Konto24 VIP - Opinie

bez wątpienia w Banku zachodnim mam najlepsze warunki prowadzenia rachunku osobistego. Kont powinno być przyjazne zwykłemu człowiekowi, opłaty umiarkowane. Te zalety dla manie ma właśnie moje konto. Zapytacie dlaczego ko (...)

Konto dla 15-latka

mi jednak, że skoro chcę mieć konto bankowe, to muszę wykazać się odpowiedzialnością i samemu znaleźć jak najlepsze i jak najtańsze. Czy mógłbym prosić was o pomoc w znalezieniu takiego konta? Nie za bardzo orientuję (...) Hej wszystkim, mam 15 lat i chcialbym załozyć konto bankowe. Oczywiście moi rodzice wyrażają na to zgodę, więc z tym nie będzie problemu. Powiedzieli się w tym temacie. (...)

Jakie konto jest trendy- czyli jakie warto meć by byćna czasie?

Najlepsze, najbardziej trendy... co to w ogóle znaczy? Trudno powiedzieć szczególnie tak na forum. Dla każdego na konto osobiste składa się wiele czynników. Idealne konto dla mnie to takie do którego mam łatwy dostęp o k (...) ażdej porze dnia i nocy. To konto za, które nie muszę płacić za dużo. A w dodatku mam jeszcze profity za płacenie kartą. Ty sam powinieneś zastanowić się czego oczekujesz od konta, i znaleść właśnie takie. (...)

Gdzie najlepiej założyć konto walutowe?

jeżeli chodzi o konto walutowe. Wróciłem zza granicy i mam trochę gotówki w walucie euro. Gdzie jest najlepsze konto walutowe? Najważniejsze kryteria, które biorę pod uwagę to na pewno koszty obsługi miesięczne (...)

Jakie konto osobiste wybrać?

Najlepsze będzie chyba konto Alior Sync, jest ono całkowicie darmowe. Dostajesz kartę, za którą także nie ponosisz żadnych opłat. Przy wpływach w wysokości 1500 zł będziesz mógł korzystać z moneyback za zakupy w internec (...)

Szukam dobrego konta firmowego z limitem w koncie

Najlepsze warunki na ogół dostaje się przy koncie firmowym w banku, którym mamy właśnie takie konto firmowe. Wtedy możemy liczyć na dobre warunki takiego limitu, a także sporą kwotę takiego limitu, który przyzna nam bank (...)

Nie wiem czy ta bezapelacyjnie najlepsze. Ale jak dla mnie ma wiele zalet. Samo to ze w banku można wszytko szybko załatwić bez stania w kolejkach. Doradcy dobrze mnie znają i wiedzą co aktualnie jest mi niezbędne aby ro (...)

Najnowsze porady

Konto dla studenta

Ja też poszukuję od jakiegoś czasu darmowego konta, ponieważ w obecnym mam wysoką opłatę za...

Najnowsze opinie klientów