Najlepsze konto walutowe

- wynik wyszukiwania

Jakie konto walutowe najlepsze?

Mam trochę euro, chciałbym założyć konto walutowe w tej właśnie europejskiej walucie. Mam konto w PKO BP czy najlepiej założyć w tym banku konto walutowe, bo tak najlepiej i najlepsze warunki? Czy lepiej konto założyć ko (...)

Gdzie najlepiej założyć konto walutowe?

jeżeli chodzi o konto walutowe. Wróciłem zza granicy i mam trochę gotówki w walucie euro. Gdzie jest najlepsze konto walutowe? Najważniejsze kryteria, które biorę pod uwagę to na pewno koszty obsługi miesięczne (...) Co polecaciej takiego konta walutowego oraz jak najwyższe oprocentowanie konta walutowego. (...)

Konto walutowe

Cześć, wkrótce wyjeżdżam pracować do Portugalii i w związku tym potrzebuję założyć jak najszybciej konto walutowe. Zależy mi, żeby było to konto walutowe razem z kartą. Jakie konto będzie dla mnie najlepsze i najtańsze w (...)

Przelew z UK na konto walutowe

Jak zrobić taki przelew z Wielkiej Brytanii na konto walutowe, bo mam konto w UK, a chciałbym pieniądze przelać na konto walutowe mojej żony, która posiada takie konto w polskim banku w PKO BP. Czy transakcja jest prosta (...)

Konto bankowe dla przedsiębiorcy międzynarodowego

walutowe - powiadomienia SMS/e-mail o przychodzących przelewach - placówki - kantor online wymiany walut (najlepsze kursy na polskim rynku) Lepszej oferty dla firmy importującej/eksportującej na pewno nie znajdziesz (...) za 5 zł miesięcznie (za 8 zł miesięcznie możesz mieć wypukłego MasterCarda World Business) - konto firmowe walutowe w EUR czy GBP chyba 5 zł miesięcznie, ale za to tanie przelewy. Choć na pewno z kredytem i tego typu (...)

pensja w euro

Wszystko zależy od kosztów utrzymania takiego konta walutowego tam i tutaj w Polsce. W Polsce takie konto walutowe w walucie euro jest zakładane przy koncie głównym w polskiej złotówce i przeważnie opłata miesięczn za ta (...) kie konto walutowe wynosi tylko 1 euro czyli nie dużo. (...)

Co prawda przelew SEPA to u nich raptem 5 zł, ale nie ma placówek gdzie można wpłacić/wypłacić walutę na konto itd. Potrzebuję rachunku bieżącego, karty debetowej + rachunek walutowy w euro i funtach brytyjskich. (...)

Bolek nie gadaj głupot, bo: Konto walutowe w PKO BP to same koszta. Za przyjęcie (tak, tak - przyjęcie) przelewy walutowego z zagranicy pobierają 15 zł. Co prawda to i tak mniej, niż Pekao SA (tam pobierają aż 40 zł) - (...) ale to i tak jawny przekręt. Nie wspominając o kosztach przelewów. Osobiście mam od dawna rachunki walutowe Alior Banku. Dlaczego? Ponieważ: - nie płacę za nie ani grosza (za prowadzenie) - nie płacę ani grosza za p (...)

Jak wybrać najlepsze konto osobiste?

Mam takie pytanie jak w temacie czyli jak wybrać najlepsze konto osobiste? Na co w waszej opinia najlepiej zwrócić uwagę i czym się tak właściwe sugerować, ofert jest tak dużo że można kręćka dostać. Bank na banku,a w ka (...)

Najlepsze konto oszczędnościowe w Polsce to BGŻ Optima

Najlepsze konto oszczędnościowe w Polsce to BGŻ Optima, taką przeczytałem informację, ale czy ja wiem, że tak jest. Warunki owszem nawet są dobre, bo kwota do 20 000 złotych jest oprocentowana na koncie oszczędnościowym (...)

Konto w walucie obcej

BZ WBK ma różne knota w ofercie. Walutowe jest zwykłe bez jakiś bajerów ale dla trzymania kasy i w razie czego szybkiej wypłaty jest dobre. (...)

Konto w euro

Posiadam konto osobiste, a przy tym koncie osobistym mam konto walutowe w euro. Konta posiadam w Millennium Banku, opłata to 1 euro za utrzymanie miesięczne, a pieniądze mogę wypłacać bez prowizji w kasie oddziału banku. (...)

Konto walutowe założysz on line w Alior Sync - karta i konto totalnie za free. Ciekawą alternatywą jest karta walutowa (GBP lub USD lub EUR)w kantorze Aliora (www.kantor.alior.pl) - sprawdź. Pozdrawiam, Qba (...)

W banku dokonujesz przelewu na konto walutowe, właśnie takie powinna posiadać osoba, której chcesz przelać pieniądze, bo inaczej zostaną pieniądze przewalutowane i na pewno wiele na tym straci odbiorca tych pieniędzy. Bo (...)

Konto walutowe w dolarach amerykańskich.

Szukam najlepszego konta walutowego w dolarach amerykańskich. Zależy mi na szybkim dostępie do mich pieniędzy nie mogę całymi dniami czekać aż bank łaskawie raczy mi oddać pieniądze które im wpłaciłem. Jaki możecie polec (...)

Możesz sobie założyć konto walutowe w dowolnym banku w Polsce, koszty związane z utrzymaniem takiego konta bankowego w walucie obcej są podobne, ale chyba tak jak moi poprzednicy ci radzili, najlepiej sobie założyć kont (...)

Konto w Polsce

Dokładnie najlepsze dla ciebie będzie konto internetowe. Polecam mBank, tam nie ma opłat, z każdego miejsca na świecie dokonasz przelewów i transakcji poprzez internet. (...)

Konto walutowe z kartą do korzystania za granicą? Czy wyjeżdżasz na dłużysz czas i w tym celu jest ci potrzebne konto żeby służyło Ci tak jak zwykły rachunek taki jak do tej pory używasz w kraju? Jeśli tak to niestety ta (...) k się nie da. Polecam założyć konto tam na miejscu. Będziesz mieć stały dostęp do pieniędzy a wpłat dokonasz szybko i bez problemów. (...)

Gdzie najlepszy limit odnawialny?

Najpierw zapytaj w banku, w którym posiadasz konto osobiste, a to jest najlepsze rozwiązanie, bo bank widzi twoje wpływy na konto, posiada twoją historię, często historię kredytową. (...)

Konta osobiste, z których można korzystać za granicą?

naszego kraju. Wystarczy tylko dodatkowo w ramach polskiego konta osobistego założyć sobie dodatkowe konto walutowe. (...) Nie rozumiem pytania i problemu a dlaczego nie chcesz dwóch kont bankowych, a jak jedno chcesz konto bankowe to każdym możesz się posługiwać nie tylko w Polsce, ale także jak chcesz poza granicami (...)

Ja mam konto walutowe w BZWBK SA. Konto jak konto ważne że się za nie nie płaci. Pieniądze oczywiście większe kwoty mam na zamówienie. Dzwonie do oddziału i mówię że planuję w tym i w tym dniu wypłacić tyle i tyle i oni (...)

Dzień dobry, Od przyszłego miesiąca będę otrzymywać przychody w walucie EURO i dlatego też chciałbym założyć konto walutowe. Pieniądze mam zamiar wypłacać również w walucie euro, najchętniej w bankomatach, jednak jezeli (...) to niemożliwe - może być w kasie bankowej. Konto w jakim banku moglibyście mi polecić, najlepiej takie, co można bez problemu, bez przewalutowania i dodatkowych opłat wypłacać z bankomatu? (...)

Chętnie polecam konto walutowe w tym samym banku, które jest powiązane z kontem osobistym. W ramach jednego numeru klienta w internecie można dokonać wszystkich transakcji związanych z przelewami oraz założeniem lokat wa (...) lutowych. W ofertach kont walutowych nie ma zbyt wielkich różnic jeżeli chodzi o utrzymanie konta walutowego miesięcznie oraz w oprocentowaniu lokat walutowych. (...)

Ile wynosi ZERO wg Szymona Majewskiego

konto Inteligo? to też PKO BP i tam jest wszystko darmowe z mniejszymi wymaganiami, wg mnie Inteligo to najlepsze konto na dziś do płacenia rachunków, na zakupy przez internet, jak trzeba to wypłaty z bankomatów PK (...)

Najtańsze konto dla dziecka

przez internet do innych banków do tego jest karta płatnicza bez opłat, wg mnie na dzień dzisiejszy to najlepsze konto dla dziecka, do tego dodatkowo są jeszcze jakieś rabaty (...) polecam izzyKONTO w mBank, konto jest darmowe, nie płaci się za prowadzenie, bezpłatne przelewy (...)

witam, wiem że teraz konto w banku może mieć już dziecko które ukończyło 13 lat, ale czy to się opłaca? czy opłaty za utrzymanie konta nie przewyższą zysku z trzymanych tam niewielkich pieniążków? syn kończy właśnie 13 l (...)

w jaki sposób można nauczyć dziecko oszczędzania

Konto oszczędnościowe to nie najlepsze rozwiązanie. Może lepsze było by zwykłe konto, na którym dziecko miało by ciągły dostęp do swoich pieniędzy. Niech np. młodzież sama z kieszonkowego odkłada pewną sumę na jakiś cel (...)

Najnowsze porady

Konto dla studenta

Ja też poszukuję od jakiegoś czasu darmowego konta, ponieważ w obecnym mam wysoką opłatę za...

Najnowsze opinie klientów