Najtańsze konto osobiste

- wynik wyszukiwania

Najtańsze konto osobiste

zaczynam swoją pierwszą pracę i będę musiał założyć swoje pierwsze konto bankowe. Doradźcie mi jakie teraz najtańsze konto osobiste. Zależy mi na tym aby były bezpłatne wypłaty z bankomatów i bezpłatne przelewy, natom (...) Witajcie, nie mam jeszcze konta osobistego, ale zaraziast nie zależy mi na płatnościach kartą zbliżeniową. dziękuję za porady (...)

Bank Pocztowy vs PKO BP. Kto zabierze więcej?

Panuje powszechna opinia, że obydwa z wymienionych banków są bankami pobierającymi spore opłaty za prowadzenie kont osobistych. Zakładają je głównie ludzie starsi, bo kojarzą się ze stabilizacja i bezpieczeństwem.

Najtańsze Inteligo?

internet, utrzymanie konta. Dodatkowo można sobie założyć lokatę hop nawet do 7 % w skali roku. Czy to najtańsze konto Inteligo jest na rynku? (...)

Najtańsze konto dla dziecka

witam, wiem że teraz konto w banku może mieć już dziecko które ukończyło 13 lat, ale czy to się opłaca? czy opłaty za utrzymanie konta nie przewyższą zysku z trzymanych tam niewielkich pieniążków? syn kończy właśnie 13 l (...)

Konto osobiste ze zniżką na wakacje w ING

Przez wielu uważane za najlepsze konto osobiste Konto z Lwem Direct w ING proponuje nam obecnie dodatkowy prezent w postaci vouchera na rodzinne wakacje, a że wakacje za pasem zainteresowanych ofertą może być wielu. Co z (...)

Promocja dla nowego

Wiesz, wszystko zalezy od tego, jakie masz oczekiwania od takiego konta. Zakładam, że chcesz aby było ono jak najtańsze i posiadało bezproblemowe transakcje internetowe. W takim razie możesz zapoznać się z ofertą BZWBK i (...)

Konto walutowe

walutowe. Zależy mi, żeby było to konto walutowe razem z kartą. Jakie konto będzie dla mnie najlepsze i najtańsze w utrzymaniu? Chodzi mi zarówno o jak najniższe opłaty za utrzymanie samego konta, wypłaty z bankoma (...) Cześć, wkrótce wyjeżdżam pracować do Portugalii i w związku tym potrzebuję założyć jak najszybciej kontotów oraz utrzymanie karty. (...)

Może nie jest najtańsze Inteligo wśród wszystkich dostępnych w Polsce kont osobistych, ale na pewno jest jednym z tańszych patrząc na warunki, które proponuje bank PKO BP. Jeszcze o tego jest możliwość założenia lokaty b (...)

Własna firma a konto osobiste

Dotacje na otwieranie własnej działalności sprawiają, że coraz więcej Polaków decyduje się otwierać własne firmy. Dla osoby zakładającej swoją pierwszą działalność wiele jest niewiadomych.

Konto w SKOKu? Czemu nie...

KASA Stefczyka to najpopularniejszy w Polsce SKOK. Jako że jest to Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa spodziewamy się, że w swej ofercie będzie miała wyłącznie kredyty i lokaty.

Konto dla 15-latka

skoro chcę mieć konto bankowe, to muszę wykazać się odpowiedzialnością i samemu znaleźć jak najlepsze i jak najtańsze. Czy mógłbym prosić was o pomoc w znalezieniu takiego konta? Nie za bardzo orientuję się w tym temac (...) Hej wszystkim, mam 15 lat i chcialbym załozyć konto bankowe. Oczywiście moi rodzice wyrażają na to zgodę, więc z tym nie będzie problemu. Powiedzieli mi jednak, żeie. (...)

Jak rozpoznać dobre konto?

Chodzi ci o konto osobiste, ale też żeby było do tego konta osobistego przypisane konto oszczędnościowe? Często taką opcję proponują banki, a najlepsze konto osobiste to takie, które pozbawione jest opłat albo są bardzo (...) małe opłaty za prowadzenie, a oszczędnościowe konto to brak opłat za przelew na konto osobiste oraz dobrze oprocentowane, znacznie powyżej 4 procent w skali roku. (...)

Millenium - Konto Osobiste - Opinie

Bank ten jest nowoczesny, ale mam konto osobiste wraz z moją żoną, a muszę płacic miesięcznie 7 złotych, a moje wpływy na takie konto osobiste przekraczają ponad 1000 złotych i to sporo. Nie wiem dlaczego bank dla wielu (...) klientów w różnym okresie czasu, którzy założyli takie konto osobiste, stosują inne stawki choćby za utrzymanie konta osobistego. (...)

BPS - Konto Osobiste - Pakiet Standardowy - Opinie

Właściwie to drogie konto osobiste. Albo średnia krajowa wpływu miesięcznie ta te konto osobiste albo 10 złotych za utrzymanie konta osobistego i to miesięcznie. Sporo, a niż w zamian. Bo to jest normalne bez fajerwerków (...) konto w BPS. (...)

Konto osobiste student - Banku Millennium - Opinie

Konto osobiste student w Millennium Banku jest prostym, ale też w zamian jest to konto dla studentów, które może się podobać ze względu na niskie koszty utrzymania takiego konta. Opinie wśród internautów i studentów doda (...) tkowo muszą być jak najbardziej przychylne, bo na tle innych kont dostępnym dla studentów Konto osobiste student dla studentów Konto osobiste student w Millennium Bank jest jak najbardziej atrakcyjne. (...)

niespokrewnione osoby - wspólne konto

od banku. Nie wiem jakie dokładnie macie wymagania co do takiego konta, ale jeżeli chodzi o opłaty, to najtańsze jest obecnie Alior Sync, gdzie przy dwoch kartach opłata za takie konto cały czas jest zerowa i nie (...) Jeżeli sobie ufacie, to daje ono naprawdę dużo korzyści, przede wszystkim finansowych: jedna opłata za konto, a wpływy pieniężne na nie od dwoch osób mogą pozwolić na pewne profitytrzeba spełniać żadnych warunków. (...)

Jakie konto walutowe najlepsze?

Mam trochę euro, chciałbym założyć konto walutowe w tej właśnie europejskiej walucie. Mam konto w PKO BP czy najlepiej założyć w tym banku konto walutowe, bo tak najlepiej i najlepsze warunki? Czy lepiej konto założyć ko (...)

Inteligo czy mBank

jest do wyboru, niektóre naprawdę tanie, a jak ktoś ma tylko oc to nie ma co się zastanawiac tylko brać najtańsze, nie podoba mi sie natomiast to że często dzwonią z jaimiś super hiper ofertami "specjalnie dla (...) mam konto i tu i tu, jedno i drugie jest ok, to co mi sie podoba w mbank, to to że mają możliwość ubezpieczenia np samochodu oc, ac itd, pobierają ci co miesiąc rate składki z konta i sporo firm ubezpieczeniowych mnie&qu (...)

Podwajamy Twoje Wynagrodzenie w Credit Agricole

Mam konto w Credit Agricole, nie tylko z powodu promocji, ale warunków tego konta. Bardzo polecam konto osobiste w CA, bo niewiele mam kosztów, ale też warto zdecydować się podwajanie wynagrodzenia, które przekazujemy na (...) konto osobiste w Credit Agricole. (...)

Przeniesienie konta do innego banku

Słyszałem, ze można bez problemu przenieść sobie konto osobiste do innego banku. Ponoć może zrobić to za mnie bank, do którego chcę przenieść konto osobiste. Ale jak to zrobić? (...)

Czym kierować się przy wyborze konta osobistego?

najważniejszym kryterium jego wyboru w danym banku jest oprocentowanie tego kredytu. W przypadku konta osobistego kryterium to traci na znaczeniu, gdyż dawno minęły już czasy końca ubiegłego wieku, kiedy można był (...)

Konto bardzo osobiste - BGŻ - Opinie

a co myślicie o tym żeby konto osobiste połączyć z firmowym? Czytałem ostatnio że coraz więcej ludzi tak robi http://www.jobs.pl/poradniki/konto-osobiste-w-firmie właśnie z tego względu, żeby zmniejszyć sobie chociaż tro (...)

Jakie konto osobiste wybrać?

dwa przelewy miesięcznie, najlepiej jakby można było takie przelewy robić przez internet. Co radzicie jakie konto osobiste wybrać dla siebie? (...) Mam 19 lat, zacząłem pracować, do tej pory nie miałem konta bankowego, a teraz chcę założyć takie konto bankowe. Mam wypłaty do 1500 złotych, robię (...)

Gdzie po konto firmowe?

Meritum Bank: Meritum Bez Granic. Nie dość, że można założyć je nie wychodząc z domu, to jeszcze wydaje się najtańsze w prowadzeniu, oto korzyści wymienione na oficjalnej stronie banku: 0 zł za otwarcie i prowadzen (...) Według rankingów najlepsze konto firmowe oferujeie Pakietu, 0 zł za prowadzenie dowolnej liczby rachunków w PLN, EUR, USD, CHF, GBP, NOK, SEK, DKK, CZK 0 zł za wszystkie przelewy krajowe (w tym ZUS i US) zlecone (...)

Konto bankowe dla przedsiębiorcy międzynarodowego

Co prawda przelew SEPA to u nich raptem 5 zł, ale nie ma placówek gdzie można wpłacić/wypłacić walutę na konto itd. Potrzebuję rachunku bieżącego, karty debetowej + rachunek walutowy w euro i funtach brytyjskich. (...)

się około 10 lub więcej przelewów w ciągu miesiąca to jest bardzo opłacalne konto. Bo w innych bankach za konto osobiste trzeba płacić powyżej 7 złotych, często jest to 10 złotych. I za tą sumę nic nie dostajemy, a z (...) Moje opinie o kontach w BGŻ, a w szczególności o produkcie "Konto bardzo osobiste" są pozytywne, bo jak może być inaczej. Konto bardzo osobiste w BGŻ jest skierowane do konkretnej grupy osób, którzy zarabiają p (...)

Jakie są sposoby na uniknięcie opłat za konto osobiste?

Jakie znacie sposoby aby uniknąć opłat za konto osobiste. Mam konto w banku ale niestety muszę za nie płacić 21 zł. Samo konto bardzo mi odpowiada. Mam wiele udogodnień i naprawdę nie chciałbym z niego rezygnować. Jak mo (...)

Karta kredytowa bez konta

posiadanie konta osobistego można mieć kartę kredytową. Jednak w praktyce jest inaczej. Jeśli masz w banku konto osobiste, na które trafia twoje wynagrodzenie lub inne dochody to wtedy bez problemu możesz starać się o (...) sam wychodzi z taką propozycją bo wie że jesteś odpowiedzialną osobą. Więc może raczej warto założyć konto osobiste bo ma się z tego dodatkowe profity. (...)

Alior Bank - Konto Osobiste - Opinie

Konto Osobiste w Alior Banku jest darmowe? A karta debetowa i opłata za tą kartę debetową w wysokości 5 złotych to nie jest opłata? Jest to opłata dosyć wysoka, bo wychodzi 60 złotych rocznie, oczywiście, że jak spełni s (...) ię warunek wpływu na konto osobiste miesięcznie ponad 2 tysiące złotych. Czyli wychodzi drogo, nie dziwne, więc są opinie o Koncie Osobistym w Alior Bank niezbyt pozytywne. (...)

Jak wybrać najlepsze konto osobiste?

Mam takie pytanie jak w temacie czyli jak wybrać najlepsze konto osobiste? Na co w waszej opinia najlepiej zwrócić uwagę i czym się tak właściwe sugerować, ofert jest tak dużo że można kręćka dostać. Bank na banku,a w ka (...)

Jakie konto dla nastolatka?

13 lat - tyle wystarczy mieć, aby posiadać własne konto osobiste. Bankierzy zachęcają do otwierania takich kont. Twierdzą, że powstają one z myślą o nastolatkach, które mają nauczyć się korzystać z kont osobistych. (...)

Najnowsze porady

Konto dla studenta

Ja też poszukuję od jakiegoś czasu darmowego konta, ponieważ w obecnym mam wysoką opłatę za...

Najnowsze opinie klientów