Alior Bank - Konto z programem Lotos Navigator - Opinie

Piątek 15 luty 2013 21:55Zgłoś nadużycie
NajKonto
NajKonto

Postów: 112
Poznań
woj. wielkopolskie
Na forum od: 2012-01-05
Temat postu: Alior Bank - Konto z programem Lotos Navigator - Opinie

Konto z programem Lotos Navigator, czyli jak za korzystanie z konta można otrzymać dodatkowe nagrody.

Konto z programem Lotos Navigator pozwala właścicielowi rachunku na zbieranie dodatkowych punktów w programie Lotos Navigator. Punkty za pomocą tego programu są wymieniane na nagrody. Dodatkowo Konto z programem Lotos Navigator daje dostęp właścicielowi rachunku do jednego z najatrakcyjniejszych – według niezależnych opiniikont bankowych.

Zalet Konta z programem Lotos Navigator jest wiele. Pierwszą zaletą jest brak opłat za wypłaty środków pieniężnych ze wszystkich bankomatów Polsce i na świecie. Za rachunek nie ponosi się dodatkowych opłat o ile Alior Bank jest głównym bankiem właściciela. Aby Alior Bank był głównym bankiem właściciela należy spełnić jeden z czterech warunków. Pierwszym warunkiem jest wpływ na konto podstawowego źródła dochodu właściciela, którym może być pensja, stypendium, czy renta, bądź emerytura z ZUS. Drugim możliwym warunkiem jest miesięczny wpływ na rachunek w łącznej kwocie minimum 2000 złotych. Kolejnym – trzecim warunkiem – jest posiadanie w produktach inwestycyjnych w Alior Banku średnio miesięcznego salda na poziomie 10000 złotych. Ostatni czwarty warunek wiąże się ze średnio miesięcznym saldem na produktach kredytowych w Alior Banku w kwocie 5000 złotych. Spełnienie jednego z tych czterech warunków wpływa na to, że według opinii banku właściciel Konta z programem Lotos Navigator Alior Bank traktuje, jako swój bank główny. W koncie nie ponosi się opłat za wykonywanie przelewów za pomocą internetu. Do konta dołączany jest pakiet assistance dla kierowców, w zakres którego wlicza się naprawa, czy holowanie auta, dostarczenie paliwa, czy udostępnienie auta zastępczego. Do konta jest możliwość założenia lokaty nocnej z atrakcyjnym oprocentowaniem.

Dzięki Kontu z programem Lotos Navigator za aktywację karty debetowej otrzymuje się 25 punków. Dodatkowo punkty można zbierać za wykonywanie transakcji bezgotówkowych, za pożyczki gotówkowe, samochodowe i kredyty hipoteczne. Za każde 100 złotych wydane za pomocą karty, czyli za każde 100 złotych wykonane za pomocą transakcji bezgotówkowych właściciel rachunku otrzymuje 1 punkt. Jeden punkt otrzymuje się za każde 1000 złotych w pożywce gotówkowej i kredycie samochodowym, który został udzielony w przeciągu 12 miesięcy od momentu utworzenia rachunku. Każde 10000 złotych kredytu hipotecznego pozwala na uzyskanie 1 punktu w programie Lotos Navigator, o ile kredy zostanie udzielony w przeciągu 12 miesięcy od momentu założenia rachunku.

Konto z programem Lotos Navigator może być darmowe, a opłata za kartę może kształtować się na poziomie 5 złotych o ile Alior Bank jest głównym bankiem posiadacza rachunku. W przeciwnym razie bank dodatkowo za konto pobiera opłatę w wysokości 8 złotych za prowadzenie rachunku i dodatkowo 4 złote za kartę – wówczas łączne koszty związane z rachunkiem kształtują się na poziomie 17 złotych. Do konta można uruchomić limit, do kwoty 100000 złotych. Konto daje możliwość skorzystania z przelewu natychmiastowego, od którego prowizja kształtuje się zależnie od wysokości przelewu, a odbiorca ma dostęp do przesłanych do niego środków po kilku minutach od chwili wykonania zlecenia. Dostęp do konta można mieć za pomocą internetu i telefonu, a wyciągi są darmowe – o ile są one w formie elektronicznej.

Ostatnio edytowane przez NajKonto; Środa 23 styczeń 2019 10:44
Sobota 30 marzec 2013 22:17Zgłoś nadużycie
Karolina
Karolina
Siedlce
Temat postu: Alior Bank - Konto z programem Lotos Navigator - Opinie
Opinia pozytywna

Założyłam konto z programem Lotos Navigator. Skusiła mnie dość fajna oferta, brak opłat, o raz możliwość zbierania punktów i wymieniania ich na nagrody. Skoro i tak korzystam z usług banku to fajnie mieć z tego tytułu dodatkowe profity.

Skomentuj opinię

Reklama
Niedziela 5 maj 2013 17:09Zgłoś nadużycie
Olek
Olek
Szczecin
Temat postu: Alior Bank - Konto z programem Lotos Navigator - Opinie

Ta oferta rachunku bankowego w Alior Banku jest dla ludzi, którzy lubią takie lojalnościowe programy. Początkowo wydaje nam się, że posiadanie takiego konta bankowego jest darmowe, ale niespełnienie jednego zwarunków skutkuje naliczeniem opłat za prowadzenie rachunku bankowego oraz opłat za kartę debetową. Nieopłacalne jest konto dla ludzi, którzy będą traktować ten rachunek bankowy jako kolejne.

Skomentuj opinię

Niedziela 5 maj 2013 19:31Zgłoś nadużycie
Kisiel
Kisiel
Wrocław
Temat postu: Alior Bank - Konto z programem Lotos Navigator - Opinie
Opinia pozytywna

BP z Citi Handlowym miało karty lojalnościowe teraz Payback, sporo można było ugrać na punktach, zwłaszcza jak się było klientem tych dwóch firm. W tym przypadku to samo jest jak tankuje się na stacji paliw Lotos i korzysta z usług Alior Banku to warto mieć takie konto bankowe i zbierać punkty.

Skomentuj opinię

Poniedziałek 6 maj 2013 19:26Zgłoś nadużycie
BernAS
BernAS
Żyrardów
Temat postu: Alior Bank - Konto z programem Lotos Navigator - Opinie

Takie konto bankowe to już nie dla mnie, bo warunki takiego konta bankowego są nie do przyjęcia. A o punktach z programów lojalnościowych często zapominam, a przecież po pewnym okresie czasu takie punkty są anulowane, jak się takich punktów nie wykorzysta w odpowiednim okresie czasu. Wszystko wynika z regulaminu takich programów lojalnościowych.

Skomentuj opinię

Sobota 24 sierpień 2013 16:44Zgłoś nadużycie
Tina
Tina
Dębica
Temat postu: Alior Bank - Konto z programem Lotos Navigator - Opinie
Opinia pozytywna

Bardzo mi się podoba taka propozycja konta bankowego w Alior Banku z programem Lotos Navigator, bo jestem posiadaczką takiej karty lojalnościowej, która pozwala mi zbierać punkty nie tylko na stacjach koncernu paliwowego Lotos. A tankuję sporo, może też warto korzystać z punktów, które w ramach tego programu daje posiadanie konta bankowego w Alior Banku.

Skomentuj opinię

Niedziela 6 październik 2013 20:23Zgłoś nadużycie
Nielotos
Nielotos
Pruszków
Temat postu: Alior Bank - Konto z programem Lotos Navigator - Opinie

Konto z programem Lotos Navigator w Alior Banku to nie dla mnie, wolę mieć darmowe konto z darmowymi elementami niż jakiś program lojalnościowy, zwłaszcza, że nie tankuję na stacjach paliwowych koncernu Lotos.

Skomentuj opinię

Reklama