Tankujemy z Getin Bankiem – to się opłaca

Tankujemy z Getin Bankiem – to się opłaca

Ceny paliwa wciąż wzrastają? Nie martw się Getin Bank oferuje paliwo po cenie 3,95 zł na każdej stacji. Wystarczy, że założysz konto Getin UP z Kartą dla Kierowców.

Zwrot różnicy gwarantowany

Oferta kusząca, mimo że ostatnimi czasy ceny paliwa nie rosną już tak gwałtownie jak jeszcze jakiś czas temu. wychodzimy z założenia, że zawsze lepiej zapłacić mniej niż więcej. Getin Bank proponuje nam zwrot różnicy ceny paliwa pomiędzy kwotą 3,95 zł, a średnią ceną jednego litra paliwa Pb95 w danym miesiącu kalendarzowym opartą na niezależnym zestawieniu Polskiej Izby Paliw Płynnych dostępną na stornie www.paliwa.pl. Obecnie jest to średnio 5,57 zł (kwota na dzień 12 lipca 2013r.). Z uwagi na to, że średnia cena obliczana będzie na podstawie danych Polskiej Izby Paliw Płynnych, nie istotne gdzie klient będzie tankował, otrzyma jednakowy zwrot w danym miesiącu jak inny klient tankujący paliwo po innych cenach na zupełnie innych stacjach. Zwrot otrzymamy przy okazji każdego tankowania na terenie Polski pod warunkiem oczywiście, że płatności dokonamy kartą Getin Up.

Rocznie nawet ponad 580 zł zwrotu

Maksymalnie możemy otrzymać zwrot 30 litrów paliwa miesięcznie. Przy tej różnicy będzie to, więc 48,6 zł łącznie. Rocznie kwota ta da nam jednak już 583,2 zł. Getin zaznacza również, że cena bazowa może ulec zmianie, gdy tylko różnica ta przekroczy 2 zł. Jeżeli wiec cena paliwa wzrośnie do 5,95 zł, co potencjalnie może niebawem nastąpić to na tankowaniu z Getinem zyskamy mniej. Pieniądze otrzymamy już do 10 dnia kolejnego miesiąca.

Rachunek Getin UP plus karta Debit MasterCard

Jeżeli zechcemy skorzystać z tej promocji musimy stać się posiadaczami rachunku Getin UP w Getin Banku oraz karty debetowej Debit MasterCard PayPass w ramach promocji „Karta dla kierowców". Dobra wiadomość jest taka, że opłata za wydanie i obsługę karty wynosi 0 zł. Mamy również możliwość dokonywania bezpłatnych wypłat z bankomatów Euronet oraz możliwość dokonywania transakcji zbliżeniowych w punktach oznaczonych logo PayPass. Rachunek strong>Getin UP jest bezpłatny. Należy jednak wydać za pomocą karty debetowej minimum 300 zł miesięcznie. Dla klientów poniżej 25 roku życia kwota ta wynosi zaledwie 100 zł. Jeżeli nie przekroczymy tych kwot poniesiemy opłaty w wysokości 9,99zł miesięcznie.

Czy warto, więc tankować z Getinem? Warto. Możemy rocznie zaoszczędzić prawie 600 zł. Wystarczy założyć konto i korzystać z karty. A że płatności kartą debetową to wygoda, a dla większości standard nie powinniśmy mieć najmniejszych problemów z korzystaniem z promocji. Dodatkowych opłat nie wykryliśmy. Więc cóż, tankujemy i jedziemy po nowe bankowe okazje.

autor: Żaneta Pilarska

Forum - Opinie

Wtorek 31 grudzień 2013 13:59 Łukasz | Kielce

Warunki może są łatwe do spełniania, ale promocja jest ograniczona do pewnej ilości paliwa, które zatankujemy do naszych samochodów. W dłuższej perspektywie wszyscy klienci Getin Banku za taką promocję zapłacą, również ci, którzy korzystają z takiej promocji Getin Banku.

Wtorek 31 grudzień 2013 13:09 Gość

Dla mnie promocja udana, zwłaszcza, że jednak karta i konto dają sporą oszczędność. Warunki do spełnienia.

Poniedziałek 2 wrzesień 2013 21:13 Paweł | Sopot

Getin Bank najbardziej rozwinięte oddziały ma na południu Polski, im dalej na północ to już większy problem. Patrząc na rosnące ceny paliw na stacjach to chyba warto mieć taką możliwość zakupu chociaż ograniczonego trochę paliwa po niższej cenie.

Poniedziałek 2 wrzesień 2013 19:17 Gość

Promocje są fajne a get in ma ich coraz więcej. Oferta też całkiem niezła. Tylko z dostępem do pieniędzy jest pewien problem. W dużych miastach spoko. A le w małych mieścinach zawsze są jakieś schody. Więc tu najlepiej wybierać bak który jest na miejscu.

Wtorek 27 sierpień 2013 22:04 Gość

Skoro i tak tankujesz to raczej nie powinno Ci to robić większej różnicy. Dostaniesz parę groszy upustu za to co i tak robisz. Ja mam gorzej, nie mam auta więc dla nie jest to zupełnie nie opłacalne chociasz samo konto jest dość ciekawą ofertą.

Piątek 16 sierpień 2013 20:55 Gość

Dla mnie za dużo zachodu. Jak ktoś mało jeździ to moze jest to dla niego satysfakcjonująca oferta ale dla mnie to tylko sprytny chwyt. Jak ktoś chce zaoszczędzić kasę to powinien poszukać ciekawszego konta. Ja właśnie jestem w trakcie takiego szukania i na pewno nie skorzystam z tej super oferty. Zwroty za dokonywanie zakupów mnie nie interesują bo zwykle to tylko pozorne zyski, bank sobie na pewno na czymś odbije te koszty.

Środa 7 sierpień 2013 23:01 Hirek | Tarnobrzeg

Dużych warunków do spełnienia, by dostać takie dofinansowanie do kupna 30 litrów paliwa do naszych samochodów miesięcznie, nie ma, to jest atrakcyjne konto bankowe w Getin Banku.

Wtorek 6 sierpień 2013 22:37 Gość

Na pewno oferta ze strony Getin Banku jest kusząca, chociaż opinie na temat tego konta Getin UP mogą być różne. Na pewno ktoś się może przyczepić, że tylko zwracana jest różnica w paliwie do maksymalnie zakupionych 30 litrów. Ale chyba warto mieć te ponad 500 złotych zwrotu rocznie niż nie mieć tej sumy z tankowania?

Dodaj komentarz

  1. Zaloguj się, a nie będziesz musiał/a za każdym razem, gdy chcesz coś dodać przepisywać kodu z obrazka. Jeżeli nie masz jeszcze konta w NajKonto zarejestruj się.
  2. Przeładuj

Najnowsze porady

Konto dla studenta

Ja też poszukuję od jakiegoś czasu darmowego konta, ponieważ w obecnym mam wysoką opłatę za...

Najnowsze opinie klientów