Konto z kredytem PKO BP

Konto z kredytem PKO BP

Potrzebujesz stałego i szybkiego dostępu do dodatkowych środków finansowych? Jeśli „TAK” jest odpowiedzią na to pytanie to dobrze trafiłeś. PKO BP to jeden z najbardziej znanych banków w Polsce. Do niedawna miał przypięta niesprawiedliwą łatkę archaizmu i skamieliny na rynku finansowym.

Miło mi jest poinformować, że opinie te są nieprawdziwe a PKO BP jest jednym z prekursorów nowych rozwiązań w dziedzinie ofert skierowanych do klientów jak i nowinek technologicznych. Ponadto odznacza się świeżością i unikalnym klimatem placówek oraz wykwalifikowaną kadrą pracowniczą.

To właśnie PKO BP w swojej ofercie daje klientowi możliwości stałego i szybkiego dostępu do dodatkowych pieniędzy na koncie osobistym, dzięki kredytowi odnawialnemu. Kredyt odnawialny dla posiadaczy rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego udzielany jest w walucie polskiej, na okres 12 miesięcy z możliwością automatycznego przedłużenia na kolejne 12 - miesięczne okresy. Można go otrzymać już po pierwszym wpływie na rachunek.

O udzielenie kredytu odnawialnego mogą występować: klienci indywidualni posiadający obywatelstwo polskie na stale zamieszkali w Polsce, klienci indywidualni, obywatele państw obcych zatrudnieni przez podmiot mający siedzibę w kraju lub otrzymujący rentę, emeryturę, stypendium w kraju.

Warunkiem otrzymania kredytu odnawialnego w koncie osobistym w PKO BP jest otrzymywanie na rachunek oszczędnościowo - rozliczeniowy systematycznych wpływów, posiadanie zdolności kredytowej oraz, nie spowodowanie niedopuszczalnego salda debetowego w okresie 3 miesięcy przed złożeniem wniosku o udzielenie kredytu. W przypadku kiedy chcemy przenieść rachunek z innego banku musimy przedłożyć potwierdzoną przez ten bank historię rachunku lub wyciągi z rachunku za okres co najmniej 3 miesięcy poprzedzających miesiąc złożenia wniosku.

Wysokość kredytu odnawialnego ustalana jest indywidualnie dla każdego kredytobiorcy na podstawie oceny zdolności kredytowej i może wynosić nawet do 100 000 zl dla Klienta Detalicznego, a w przypadku Klientów Bankowości Osobistej i Prywatnej nawet do 150 000 zl.

Podobnie ma się sprawa z oprocentowanie kredytu odnawialnego. Jest ono uzależnione od rodzaju posiadanego konta osobistego oraz poszczególnych przedziałów kwotowych zadłużenia. Na przykład dla kredytu w wysokości 4 tys. zł dla posiadaczy PKO Konto za Zero: nominalna stopa oprocentowania wynosi 15,90%, RRSO wynosi 21,35%, całkowita kwota do zapłaty przez Kredytobiorcę wynosi 4 427,21 zł, wysokość raty kapitałowo - odsetkowej wynosi 362,73 zł (przy założeniu, że kredyt spłacany jest w 12 równych ratach kapitałowo - odsetkowych), prowizja za udzielenie kredytu 74 zł tj. 1,85% min. 60 zł.

Kredyt odnawialny w PKO BP pozwala na swobodę w dysponowaniu własnymi środkami finansowymi. Ponadto nie trzeba pilnować terminów spłat, ponieważ każdy wpływ na rachunek zmniejsza zadłużenie o wartość dokonanej wpłaty.

Wszelkie wasze opinie na temat kredytu odnawialnego w koncie z PKO BP, są mile widziane. Pozwalają one na spojrzenie na propozycje banku z perspektywy innych osób, i pomogą kolejnym osobą na podjęcie decyzji, czy skorzystać z oferty PKO BP.

Dodaj komentarz

  1. Zaloguj się, a nie będziesz musiał/a za każdym razem, gdy chcesz coś dodać przepisywać kodu z obrazka. Jeżeli nie masz jeszcze konta w NajKonto zarejestruj się.
  2. Przeładuj

Najnowsze porady

Konto dla studenta

Ja też poszukuję od jakiegoś czasu darmowego konta, ponieważ w obecnym mam wysoką opłatę za...

Najnowsze opinie klientów