Konto z Lwem Direct <26 - ING Bank - Opinie

ING Bank - Konto studenckie - Opinie

Poniedziałek 2 wrzesień 2013 20:39Zgłoś nadużycie
NajKonto
NajKonto

Postów: 112
Poznań
woj. wielkopolskie
Na forum od: 2012-01-05
Temat postu: Konto z Lwem Direct <26 - ING Bank - Opinie

Konto z Lwem Direct <26 lat, czyli rachunek dla najmłodszych klientów banku ING

Rachunek Konto z Lwem Direct <26 lat, to produkt, który według opinii jego twórców jest przeznaczony dla klientów w przedziale wiekowym 13-18, jak również w przedziale wiekowym 18-26. Rachunek ten jest produktem, który ma coraz większą ilość zwolenników i zbiera coraz bardziej przychylne opinie.

Konto z Lwem Direct <26 jest produktem, w którym nie ponosi się opłat za prowadzenie produktu. Wypłaty środków pieniężnych z rachunku Konto z Lwem Direct <26 ze wszystkich bankomatów w Polsce nie wiążą się z żadnymi kosztami. Zwykłe przelewy internetowe wykonywane w złotówkach – bez względu na to, czy są to przelewy na rachunek banku ING, czy na rachunek innego banku – nie są obciążone dodatkowymi kosztami. Karta zbliżeniowa wyrabiana do Konta z Lwem Direct <26 jest darmowa, o ile właściciel rachunku wykona za jej pomocą w okresie rozliczeniowym od 29 dnia jednego miesiąca do 28 dnia kolejnego miesiąca łączną sumę transakcji na kwotę 200 złotych minimum. W przypadku braku transakcji na tę kwotę właściciel Konta z Lwem Direct <26 zostaje obciążony opłatą za prowadzenie rachunku w kwocie 7 złotych.

W ramach konta poszczególne grupy wiekowe mają dodatkowe oferty specjalne. Grupa wiekowa 13-18 lat ma w ramach oferty specjalnej darmowe użytkowanie karty debetowej – bez względu na to, ile wykona nią transakcji. Natomiast grupa wiekowa 18-26 ma możliwość stworzenia własnego projektu karty debetowej z dowolnie wybranym wizerunkiem, jak również może utworzyć Kartę wirtualną ING Visa, która pozwala na dokonywanie za jej pośrednictwem płatności w sieci.

Konto z Lwem Direct <26 dla osób w wieku 13-18 może zostać uruchomione w momencie, gdy zainteresowany wraz z rodzicem (bądź opiekunem prawnym uda się do placówki banku) z aktem urodzenia (jak również z dokumentem potwierdzającym opiekę). W placówce zostanie ustalony zakres korzystania z konta przez małoletniego. Warto zaznaczyć, że do rachunku można mieć dostęp przez internet dzięki usłudze ING BankOnLine, która pozwala przez 24 godziny na dobę sprawdzać stan rachunku, wykonywać przelewy, jak również doładowywać telefony komórkowe, czy sprawdzać historię wykonywanych za pomocą Konta z Lwem Direct <26 transakcji.

Konto z Lwem Direct <26 dla osób w wieku 18-26 ma więcej przywilejów. Przede wszystkich osoba w tym przedziale wiekowym ma swobodny dostęp do wszystkich dostępnych w ofercie banku produktów finansowych – może je uruchomiać za pomocą bankowości elektronicznej. Właściciel rachunku może mieć limit na koncie – do 6-krotności dochodów netto (jednak suma ta nie może być większa, niż 200000 złotych). Limit ten do kwoty 50000 nie musi posiadać żadnych zabezpieczeń, a odsetki w limicie są płacone tylko od wykorzystanej kwoty. Konto można otworzyć nawet bez potrzeby czekania na kuriera i podpisywania umowy. Wystarczy, że osoba zainteresowana posiada rachunek w innym banku, z którego po wypełnieniu wniosku dokona przelewu 1 groszy na konto wskazane przez bank ING. Przelew ten pozwoli na potwierdzenie danych osoby, która wypełniła wniosek. Druga opcja uruchomienia rachunku wiąże się z podpisaniem umowy u kuriera. Za pomocą strony internetowej należy wypełnić wniosek online o uruchomienie rachunku – na jego podstawie zostaje skonstruowana umowa, która do osoby zainteresowanej zostaje dostarczona kurierem.

Ostatnio edytowane przez NajKonto; Wtorek 14 marzec 2017 21:04
Poniedziałek 16 wrzesień 2013 17:57Zgłoś nadużycie
Horwat
Horwat
Sochaczew
Temat postu: Konto z Lwem Direct <26 - ING Bank - Opinie
Opinia pozytywna

Pierwszą zaletą Kont z Lwem Direct

Skomentuj opinię

Reklama
Środa 18 wrzesień 2013 21:37Zgłoś nadużycie
Robert
Robert
Malbork
Temat postu: Konto z Lwem Direct <26 - ING Bank - Opinie
Opinia pozytywna

Opinie na temat Konta z Lwem Direct

Skomentuj opinię

Sobota 5 październik 2013 15:31Zgłoś nadużycie
Marta
Marta
Stalowa Wola
Temat postu: Konto z Lwem Direct <26 - ING Bank - Opinie
Opinia negatywna

Do niedawna byłam właścicielką tego konta i naprawdę nie polecam. Niby wszytko bez opłat, ale koszty posiadania tego konta kolosalne. Słaby dostęp do placówek, długie kolejki, nie miła obsługa. Nigdy więcej ING. Teraz jestem od niedawna w BZWBK i jestem bardzo zadowolona. W końcu mam sprawnie działające konto bez żadnych opłat.

Skomentuj opinię

Poniedziałek 14 październik 2013 21:24Zgłoś nadużycie
sandik
sandik
Rybnik
Temat postu: Konto z Lwem Direct <26 - ING Bank - Opinie
Opinia pozytywna

Słaby dostęp do sieci i oddziałów tego bym nie powiedział, chyba tylko PKO BP ma większy dostęp do swoich oddziałów oraz bankomatów.Konto z Lwem Direct

Skomentuj opinię

Odpowiedzi na opinię:

Sobota 19 październik 2013 16:46 | Adrian | Starogard Gdański

Potwierdzam że bankomatów jak na lekarstwo, jedno co mnie pociesza to to że bank daje możliwość korzystania z innych bankomatów a to bardzo ułatwia sprawę. Co do samego konta to ja bym nie wybierał go. Nie jest warte zachodu. Są inne lepsze i na nich warto się skupić.

Poniedziałek 4 listopad 2013 15:41Zgłoś nadużycie
Walter
Walter
Siemianowice Śląskie
Temat postu: Konto z Lwem Direct <26 - ING Bank - Opinie
Opinia pozytywna

Ale jest możliwość wypłacenia pieniędzy z konta z innych bankomatów i za friko, więc nie wiem o co wam chodzi, opinie, które znam o rachunku Konto z Lwem Direct

Skomentuj opinię

Poniedziałek 25 listopad 2013 22:57Zgłoś nadużycie
Czarek
Czarek
Leszno
Temat postu: Konto z Lwem Direct <26 - ING Bank - Opinie
Opinia pozytywna

Zawsze uważałem, że produkty ING Banku są najlepsze, a w szczególności jestem zadowolony z produktu jakim jest Konto z Lwem Direct

Skomentuj opinię

Odpowiedzi na opinię:

Wtorek 14 marzec 2017 21:04 | makoma44 | Kielce

Ja właśnie zastanawiam się nad założeniem takiego konta. I już sama nie wiem, czy warto?

Reklama